Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Szanowni Rodzice!

Nasza szkoła  bierze udział w konkursie ,,Wzorowa łazienka”, w którym główną nagrodą jest aranżacja i remont łazienek w szkole o wartości 30 000 zł. Dodatkowo 500 szkół, które poprawnie zarejestrują się w programie otrzyma zestaw produktów Domestos. Aby wygrać potrzebujemy Państwa głosów. Głosowanie jest bezpłatne. Wystarczy wejść na stronę wzorowalazienka.pl, kliknąć ikonę głosuj, wpisać nazwę miejscowości i oddać głos wpisując swojego e-maila. Zwrotnie na Waszego e-maila zostanie przesłany kod weryfikacyjny z linkiem, należy w niego kliknąć i przepisać kod z obrazka (wtedy głos staje się ważny ). Jedna osoba może jednego dnia oddać tylko jeden głos. Głosy można oddawać do dnia 30 listopada 2018 r.

W Galerii  znalazły się prace plastyczne uczniów klasy III b: Franciszka Laskowskiego, Michała Ostrowskiego, Anny Jaskulskiej, Artura Dąbrowskiego, Łukasza Bazyla, Julii Sikorskiej, Kasandry Andruszkiewicz i Kingi Sakowskiej:

Zachęcamy Państwa do głosowania na naszą szkołę korzystając z poniższego linku: