Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

„Regulamin zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom, uczniom, personelowi szkoły, rodzicom dzieci, opiekunom i osobom trzecim podczas pobytu i organizacji zajęć dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczych w sytuacji funkcjonującego w Polsce stanu epidemicznego związanego Covid-19 w roku szkolnym 2020/2021 — wariant „A”

dla strefy zagrożenia zielonej”

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym kierujemy specjalny list do rodziców uczniów, w którym zachęcamy do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. To narzędzie pozwalające na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, wspierające bezpieczny powrót dzieci do szkół.

ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Informuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. Ponadto ProteGO Safe to wiarygodne i sprawdzone źródło wiedzy. W aplikacji znajdują się komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Uprzejmie proszę o przekazanie listu rodzicom uczniów oraz zawieszenie informacji o aplikacji w widocznym dla nich miejscu w placówce oświatowej.

Jednocześnie pragnę przypomnieć, że na stronie internetowej ministerstwa znajduje się zestawienie najważniejszych pytań i odpowiedzi, które mogą być pomocne w bezpiecznym powrocie uczniów do szkół. Zachęcam Państwa do śledzenia tych informacji na bieżąco. Bezpośredni link

Dariusz Piontkowski

Minister Edukacji Narodowej

Załączniki:

2020.08.21_Aplikacja ProteGo Safe - wspólny list MEN i GIS

2020.08.21_ProteGo Safe_list MEN i GIS

2020.08.18_ProteGo Safe_list MEN i GIS

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Szanowni Rodzice!

Nasza szkoła  bierze udział w konkursie ,,Wzorowa łazienka”, w którym główną nagrodą jest aranżacja i remont łazienek w szkole o wartości 30 000 zł. Dodatkowo 500 szkół, które poprawnie zarejestrują się w programie otrzyma zestaw produktów Domestos. Aby wygrać potrzebujemy Państwa głosów. Głosowanie jest bezpłatne. Wystarczy wejść na stronę wzorowalazienka.pl, kliknąć ikonę głosuj, wpisać nazwę miejscowości i oddać głos wpisując swojego e-maila. Zwrotnie na Waszego e-maila zostanie przesłany kod weryfikacyjny z linkiem, należy w niego kliknąć i przepisać kod z obrazka (wtedy głos staje się ważny ). Jedna osoba może jednego dnia oddać tylko jeden głos. Głosy można oddawać do dnia 30 listopada 2018 r.

W Galerii  znalazły się prace plastyczne uczniów klasy III b: Franciszka Laskowskiego, Michała Ostrowskiego, Anny Jaskulskiej, Artura Dąbrowskiego, Łukasza Bazyla, Julii Sikorskiej, Kasandry Andruszkiewicz i Kingi Sakowskiej:

Zachęcamy Państwa do głosowania na naszą szkołę korzystając z poniższego linku: