MASCOT STANDARD FRONT2 1

2065

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

dyplom

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Szanowni Rodzice!

Nasza szkoła  bierze udział w konkursie ,,Wzorowa łazienka”, w którym główną nagrodą jest aranżacja i remont łazienek w szkole o wartości 30 000 zł. Dodatkowo 500 szkół, które poprawnie zarejestrują się w programie otrzyma zestaw produktów Domestos. Aby wygrać potrzebujemy Państwa głosów. Głosowanie jest bezpłatne. Wystarczy wejść na stronę wzorowalazienka.pl, kliknąć ikonę głosuj, wpisać nazwę miejscowości i oddać głos wpisując swojego e-maila. Zwrotnie na Waszego e-maila zostanie przesłany kod weryfikacyjny z linkiem, należy w niego kliknąć i przepisać kod z obrazka (wtedy głos staje się ważny ). Jedna osoba może jednego dnia oddać tylko jeden głos. Głosy można oddawać do dnia 30 listopada 2018 r.

W Galerii  znalazły się prace plastyczne uczniów klasy III b: Franciszka Laskowskiego, Michała Ostrowskiego, Anny Jaskulskiej, Artura Dąbrowskiego, Łukasza Bazyla, Julii Sikorskiej, Kasandry Andruszkiewicz i Kingi Sakowskiej:

Zachęcamy Państwa do głosowania na naszą szkołę korzystając z poniższego linku: