logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

516157
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
103
671
5104
20675
516157

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

       Dnia 26 września br. w ramach zajęć otwartych prowadzonych przez katechetkę p. Ewę Pawlicką odbył się w naszej szkole turniej dla uczniów klas IV.

      Wzięły w nim udział drużyny wyłonione we wcześniejszych eliminacjach. Zespoły zmierzyły się w siedmiu konkrecjach. Uczestnicy mieli za zadanie m. in. rozszyfrować list od swojego Patrona, ułożyć puzzle, uzupełnić zgodnie z zasadami ortograficznymi tekst modlitwy o świętość, rozpoznać miejsca związane z życiem młodego Świętego z Mazowsza. Konkurencją, która wzbudziła wiele emocji było „koło fortuny”, w której drużyny odpowiadały na wylosowanie pytania dotyczące życia św. Stanisława Kostki. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. Zwyciężyła drużyna z kl. IVe. Sponsorem części nagród był ks. kan. Jan Jóźwiak, który na zakończenie turnieju wręczył uczestnikom dyplomy i nagrody oraz udzielił wszystkim błogosławieństwa.

 

Niespodzianką dla wszystkich była wizyta chłopca, który przebrany za  św. Stanisława Kostkę wręczył przybyłym katechetom wykonane przez dzieci lilie - jeden z atrybutów Świętego.