Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Dnia 26 września br. w ramach zajęć otwartych prowadzonych przez katechetkę p. Ewę Pawlicką odbył się w naszej szkole turniej dla uczniów klas IV.

Wzięły w nim udział drużyny wyłonione we wcześniejszych eliminacjach. Zespoły zmierzyły się w siedmiu konkrecjach. Uczestnicy mieli za zadanie m. in. rozszyfrować list od swojego Patrona, ułożyć puzzle, uzupełnić zgodnie z zasadami ortograficznymi tekst modlitwy o świętość, rozpoznać miejsca związane z życiem młodego Świętego z Mazowsza. Konkurencją, która wzbudziła wiele emocji było „koło fortuny”, w której drużyny odpowiadały na wylosowanie pytania dotyczące życia św. Stanisława Kostki. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. Zwyciężyła drużyna z kl. IVe. Sponsorem części nagród był ks. kan. Jan Jóźwiak, który na zakończenie turnieju wręczył uczestnikom dyplomy i nagrody oraz udzielił wszystkim błogosławieństwa.

Niespodzianką dla wszystkich była wizyta chłopca, który przebrany za  św. Stanisława Kostkę wręczył przybyłym katechetom wykonane przez dzieci lilie - jeden z atrybutów Świętego.