logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

516120
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
66
671
5067
20638
516120

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

W związku ze 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości we wrześniu,  w naszej szkole gościła wystawa planszowa „Polonia Restituta - Polskie drogi do niepodległości" przedstawiająca najważniejsze wydarzenia w dziejach narodu polskiego począwszy od konfederacji barskiej, a skończywszy na plebiscytach decydujących o przynależności państwowej Warmii, Mazur, Powiśla i Śląska. Wystawa ta   przybliżyła naszym uczniom historię Polski od końca XVIII w. do lat 20 – tych XX w. Towarzyszyła jej ekspozycja tematycznie powiązanych pamiątek, przyniesionych przez uczniów naszej szkoły. Wystawa o licznych walorach edukacyjnych i wychowawczych, kształtująca zarazem postawy patriotyczne, cieszyła się wśród naszych uczniów dużym zainteresowaniem.

Organizatorzy wystawy: I. Kołakowska, L. Symołon, M. Tyczyńska, M. Górska.

Zapraszamy do galerii zdjęć