Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W związku ze 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości we wrześniu,  w naszej szkole gościła wystawa planszowa „Polonia Restituta - Polskie drogi do niepodległości" przedstawiająca najważniejsze wydarzenia w dziejach narodu polskiego począwszy od konfederacji barskiej, a skończywszy na plebiscytach decydujących o przynależności państwowej Warmii, Mazur, Powiśla i Śląska. Wystawa ta   przybliżyła naszym uczniom historię Polski od końca XVIII w. do lat 20 – tych XX w. Towarzyszyła jej ekspozycja tematycznie powiązanych pamiątek, przyniesionych przez uczniów naszej szkoły. Wystawa o licznych walorach edukacyjnych i wychowawczych, kształtująca zarazem postawy patriotyczne, cieszyła się wśród naszych uczniów dużym zainteresowaniem.

Organizatorzy wystawy: I. Kołakowska, L. Symołon, M. Tyczyńska, M. Górska.