logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620791
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
380
1492
1872
24806
620791

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Podróżujemy i poznajemy świat, otwieramy się na wiedzę i zagłębiamy kultury, sięgamy po piękno tego globu, który jest dla nas stworzony! W myśl tych słów uczniowie klas szóstych cztery wyjątkowe dni spędzili na wycieczce szkolnej w malownicze, polskie góry.

Zwiedzili wyjątkowe i ciekawe miejsca, m.in.: Kraków - Wawel, Wieliczkę, Zakopane i Oświęcim.

Uczniowie przywieźli ze sobą liczne pamiątki i bogate zbiory zdjęć, ale przede wszystkim mają wspaniałe wspomnienia i wrażenia z mile spędzonego czasu.

Po tej wycieczce Dyrekcja otrzymała pochwałę uczestników wycieczki od pana Wojciecha Zabielskiego licencjonowanego przewodnika miejskiego po Krakowie tej treści:

"Dzień dobry,

chciałbym podzielić się pewnym, bardzo miłym spostrzeżeniem. Jestem przewodnikiem po Krakowie i tak się złożyło, że dziś miałem niebywałą przyjemność oprowadzić Państwa wychowanków ( klasy 5 i 6 Szkoły Podstawowej nr 7 w Ciechanowie) po dawnej stolicy. Celowo używam słowa przyjemność, gdyż dzieci były bardzo zdyscyplinowane, grzeczne, mądre i inteligentne, pomijam już sam fakt, że nie stwarzały najmniejszych problemów bowiem zaskoczyła mnie ich wiedza. Zawsze jak oprowadzam dzieci w podobnym wieku, dzieci, które już mają pewną świadomość historii, to oprócz przedstawiania legend, staram się zaszczepić w nich zainteresowanie historią. Staram się czynić to w sposób delikatny, bo jak wiadomo, każdy ma inne pasje i zainteresowania, i wcale nie musi to być historia czy sztuka. Jestem pełen podziwu bo żadne pytanie jakie zadawałem dzieciom nie pozostało bez odpowiedzi. Zaskoczyło mnie też, kiedy kilka uczennic, w czasie krótkiej przerwy, dopytywały się o rzeźbę Igora Mitoraja i z dużym zaciekawieniem słuchały opowieści.

Serdecznie gratuluję wychowanków, życzę im wszystkiego dobrego, a zwłaszcza dobrych ocen. Sobie życzyłbym by trafiały mi się wyłącznie takich grup.

Bardzo proszę przekazać ode mnie zarówno dzieciom, jak i opiekunom udanych wakacji. Żałuję jedynie, że mieliśmy tak mało czasu na pokazanie grupie starego Krakowa

pozdrawiam

Wojciech Zabielski

licencjonowany przewodnik miejski po Krakowie

nr licencji 3.22.2013."