Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

-18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

Podróżujemy i poznajemy świat, otwieramy się na wiedzę i zagłębiamy kultury, sięgamy po piękno tego globu, który jest dla nas stworzony! W myśl tych słów uczniowie klas szóstych cztery wyjątkowe dni spędzili na wycieczce szkolnej w malownicze, polskie góry.

Zwiedzili wyjątkowe i ciekawe miejsca, m.in.: Kraków - Wawel, Wieliczkę, Zakopane i Oświęcim.

Uczniowie przywieźli ze sobą liczne pamiątki i bogate zbiory zdjęć, ale przede wszystkim mają wspaniałe wspomnienia i wrażenia z mile spędzonego czasu.

Po tej wycieczce Dyrekcja otrzymała pochwałę uczestników wycieczki od pana Wojciecha Zabielskiego licencjonowanego przewodnika miejskiego po Krakowie tej treści:

"Dzień dobry,

chciałbym podzielić się pewnym, bardzo miłym spostrzeżeniem. Jestem przewodnikiem po Krakowie i tak się złożyło, że dziś miałem niebywałą przyjemność oprowadzić Państwa wychowanków ( klasy 5 i 6 Szkoły Podstawowej nr 7 w Ciechanowie) po dawnej stolicy. Celowo używam słowa przyjemność, gdyż dzieci były bardzo zdyscyplinowane, grzeczne, mądre i inteligentne, pomijam już sam fakt, że nie stwarzały najmniejszych problemów bowiem zaskoczyła mnie ich wiedza. Zawsze jak oprowadzam dzieci w podobnym wieku, dzieci, które już mają pewną świadomość historii, to oprócz przedstawiania legend, staram się zaszczepić w nich zainteresowanie historią. Staram się czynić to w sposób delikatny, bo jak wiadomo, każdy ma inne pasje i zainteresowania, i wcale nie musi to być historia czy sztuka. Jestem pełen podziwu bo żadne pytanie jakie zadawałem dzieciom nie pozostało bez odpowiedzi. Zaskoczyło mnie też, kiedy kilka uczennic, w czasie krótkiej przerwy, dopytywały się o rzeźbę Igora Mitoraja i z dużym zaciekawieniem słuchały opowieści.

Serdecznie gratuluję wychowanków, życzę im wszystkiego dobrego, a zwłaszcza dobrych ocen. Sobie życzyłbym by trafiały mi się wyłącznie takich grup.

Bardzo proszę przekazać ode mnie zarówno dzieciom, jak i opiekunom udanych wakacji. Żałuję jedynie, że mieliśmy tak mało czasu na pokazanie grupie starego Krakowa

pozdrawiam

Wojciech Zabielski