Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.

Prosimy o wsparcie!!

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

SPRZĄTALIŚMY ŚWIAT!
Akcja – segregacja ! 2 X więcej, 2X czyściej”  pod takim hasłem ruszyła tegoroczna akcja Sprzątania świata – Polska.

Uczniowie  naszej szkoły po raz kolejny wzięli  udział w  ekologicznej akcji dnia 21 września. Klasy młodsze i starsze pod opieką wychowawców  porządkowały boisko szkolne oraz teren wokół szkoły. Każda klasa dostała worki i rękawice ochronne. Pogoda w tym roku dopisała,
dlatego wspólną lekcję poszanowania środowiska uważamy za udaną.