logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

516085
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
31
671
5032
20603
516085

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

SPRZĄTALIŚMY ŚWIAT!
Akcja – segregacja ! 2 X więcej, 2X czyściej”  pod takim hasłem ruszyła tegoroczna akcja Sprzątania świata – Polska.

Uczniowie  naszej szkoły po raz kolejny wzięli  udział w  ekologicznej akcji dnia 21 września. Klasy młodsze i starsze pod opieką wychowawców  porządkowały boisko szkolne oraz teren wokół szkoły. Każda klasa dostała worki i rękawice ochronne. Pogoda w tym roku dopisała,
dlatego wspólną lekcję poszanowania środowiska uważamy za udaną.