Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

27 września 2018 r. odbyło się tam spotkanie w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”. Uczniowie klas IV - VI mieli okazję do poszerzenia wiedzy na temat zagrożenia, jakim jest poruszanie się po zmierzchu bez odblasków.

Podczas spotkania funkcjonariusze policji, przedstawili film "Tak chcę być bezpieczny...", omówili rodzaje zagrożeń, na jakie jest narażona młodzież w codziennym życiu i jak się przed nimi chronić, a ratownicy medyczni omówili zasady udzielania pierwszej pomocy. Młodzież próbowała swoich sił w jeździe rowerem po torze przeszkód. Wszyscy uczniowie otrzymali odblaski.

W wydarzeniu wzięli udział m.in. Wiesław Raboszuk - wicemarszałek województwa mazowieckiego, insp. Grzegorz Grabowski – Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie, Krzysztof Kuklak – zastępca dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie, Anna Smolińska – Kierownik Wydziału Szkolenia i BRD Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie.

Organizatorem Kampanii jest Samorząd Województwa Mazowieckiego, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie oraz Mazowiecka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.