logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

391406
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
4750
561
7440
15156
391406

Szukaj na stronie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.
 
Prosimy o wsparcie!!
 
 

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

27 września 2018 r. odbyło się tam spotkanie w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”. Uczniowie klas IV - VI mieli okazję do poszerzenia wiedzy na temat zagrożenia, jakim jest poruszanie się po zmierzchu bez odblasków.

Podczas spotkania funkcjonariusze policji, przedstawili film "Tak chcę być bezpieczny...", omówili rodzaje zagrożeń, na jakie jest narażona młodzież w codziennym życiu i jak się przed nimi chronić, a ratownicy medyczni omówili zasady udzielania pierwszej pomocy. Młodzież próbowała swoich sił w jeździe rowerem po torze przeszkód. Wszyscy uczniowie otrzymali odblaski.

W wydarzeniu wzięli udział m.in. Wiesław Raboszuk - wicemarszałek województwa mazowieckiego, insp. Grzegorz Grabowski – Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie, Krzysztof Kuklak – zastępca dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie, Anna Smolińska – Kierownik Wydziału Szkolenia i BRD Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie.

Organizatorem Kampanii jest Samorząd Województwa Mazowieckiego, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie oraz Mazowiecka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.