Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.

Prosimy o wsparcie!!

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Firma Cedrob S.A. zaprasza szkołę do udziału w konkursie o stypendium Prezesa Cedrob S.A. "Inwestycja w region - inwestycja w młodzież". Program stypendialny będzie trwać do 15 października 2018 r. Jest adresowany do najzdolniejszych uczniów klasy siódmej i ósmej szkoły podstawowej oraz klasy trzeciej gimnazjum w roku szkolnym 2018/2019, z terenu powiatu ciechanowskiego, mławskiego i żuromińskiego, którego zgłoszenia dokona przedstawiciel szkoły za zgodą rodzica/prawnego opiekuna dziecka.  Komisja stypendialna wytypuje ośmiu najwybitniejszych uczniów w czterech kategoriach: nauki humanistyczne, nauki ścisłe, kultura i sport. Każdy stypendysta będzie otrzymywał stypendium edukacyjne w wysokości 300 zł  miesięcznie przez 12 miesięcy.
Szczegółowy regulamin na stronie:
W ubiegłym roku szkolnym stypendium Prezesa Cedrob S.A. otrzymała uczennica klasy trzeciej gimnazjum w kategorii sport. Zachęcamy  utalentowanych uczniów - a w szkole jest ich wielu - do udziału w Programie Stypendialnym. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do pani Małgorzaty Nowakowskiej, szkolnego koordynatora konkursu.