Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.

Prosimy o wsparcie!!

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W tym roku możesz przyłączyć się do ogólnopolskiej Jubileuszowej Akcji Sprzątanie świata-
Polska, pod hasłem "Akcja- segregacja! 2 razy więcej! 2 razy czyściej!".

Proponujemy ci:
1. Zrób z bloku technicznego ulotkę z informacjami jakie odpady można wrzucać do poszczególnych  pojemników: żółtego, niebieskiego, zielonego.
2.Przynieś do szkoły niepotrzebne telefony komórkowe. Oddaj je nauczycielowi przyrody, biologii, geografii lub wychowawcy.

3.Możesz też przystąpić do akcji "Pokaż, że segregujesz! "w tym celu należy wziąć udział w:
polub profil www.facebook.com/naszaziemia zamieść na swoim profilu zdjęcie lub filmik jak
segregujesz odpady (w domu, na wakacjach... ;) ) w opisie oznacz profil Fundacji Nasza Ziemia
- będzie już wtedy wiadomo, że dołączyłeś do wyzwania i zostanie "zaszerowany" twój post na
tablicy fundacji. W opisie zdjęcia dodaj także3 hasztagi: #AkcjaSegregacja #SprzątanieŚwiataPolska #rePETa

Dla autorów 25 najbardziej sympatycznych zdjęć będą nagrody-niespodzianki [koszulki i torby] :) Subiektywnej oceny dokona Zarząd Fundacji Nasza Ziemia :) Jak największa liczba "lajków" pod Waszymi zdjęciami będzie cenną sugestią dla oceniających:)
Akcja trwa do końca września 2018.
Możecie też - z tej okazji sadzić drzewa. To będzie najlepszy prezent i dla Ziemi i dla ludzi