logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

391367
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
4711
561
7401
15117
391367

Szukaj na stronie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.
 
Prosimy o wsparcie!!
 
 

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

W tym roku możesz przyłączyć się do ogólnopolskiej Jubileuszowej Akcji Sprzątanie świata-
Polska, pod hasłem "Akcja- segregacja! 2 razy więcej! 2 razy czyściej!".

Proponujemy ci:
1. Zrób z bloku technicznego ulotkę z informacjami jakie odpady można wrzucać do poszczególnych  pojemników: żółtego, niebieskiego, zielonego.
2.Przynieś do szkoły niepotrzebne telefony komórkowe. Oddaj je nauczycielowi przyrody, biologii, geografii lub wychowawcy.

3.Możesz też przystąpić do akcji "Pokaż, że segregujesz! "w tym celu należy wziąć udział w:
polub profil www.facebook.com/naszaziemia zamieść na swoim profilu zdjęcie lub filmik jak
segregujesz odpady (w domu, na wakacjach... ;) ) w opisie oznacz profil Fundacji Nasza Ziemia
- będzie już wtedy wiadomo, że dołączyłeś do wyzwania i zostanie "zaszerowany" twój post na
tablicy fundacji. W opisie zdjęcia dodaj także3 hasztagi: #AkcjaSegregacja #SprzątanieŚwiataPolska #rePETa


Dla autorów 25 najbardziej sympatycznych zdjęć będą nagrody-niespodzianki [koszulki i torby] :) Subiektywnej oceny dokona Zarząd Fundacji Nasza Ziemia :) Jak największa liczba "lajków" pod Waszymi zdjęciami będzie cenną sugestią dla oceniających:)
Akcja trwa do końca września 2018.
Możecie też - z tej okazji sadzić drzewa. To będzie najlepszy prezent i dla Ziemi i dla ludzi