logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

516194
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
140
671
5141
20712
516194

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

W tym roku możesz przyłączyć się do ogólnopolskiej Jubileuszowej Akcji Sprzątanie świata-
Polska, pod hasłem "Akcja- segregacja! 2 razy więcej! 2 razy czyściej!".

Proponujemy ci:
1. Zrób z bloku technicznego ulotkę z informacjami jakie odpady można wrzucać do poszczególnych  pojemników: żółtego, niebieskiego, zielonego.
2.Przynieś do szkoły niepotrzebne telefony komórkowe. Oddaj je nauczycielowi przyrody, biologii, geografii lub wychowawcy.

3.Możesz też przystąpić do akcji "Pokaż, że segregujesz! "w tym celu należy wziąć udział w:
polub profil www.facebook.com/naszaziemia zamieść na swoim profilu zdjęcie lub filmik jak
segregujesz odpady (w domu, na wakacjach... ;) ) w opisie oznacz profil Fundacji Nasza Ziemia
- będzie już wtedy wiadomo, że dołączyłeś do wyzwania i zostanie "zaszerowany" twój post na
tablicy fundacji. W opisie zdjęcia dodaj także3 hasztagi: #AkcjaSegregacja #SprzątanieŚwiataPolska #rePETa


Dla autorów 25 najbardziej sympatycznych zdjęć będą nagrody-niespodzianki [koszulki i torby] :) Subiektywnej oceny dokona Zarząd Fundacji Nasza Ziemia :) Jak największa liczba "lajków" pod Waszymi zdjęciami będzie cenną sugestią dla oceniających:)
Akcja trwa do końca września 2018.
Możecie też - z tej okazji sadzić drzewa. To będzie najlepszy prezent i dla Ziemi i dla ludzi