Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Dyrektor Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli zapraszają do udziału w „Konkursie wiedzy o Mazowszu” objętym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. Celem tego przedsięwzięcia jest zainteresowanie uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i klas gimnazjalnych dziedzictwem i współczesnością Mazowsza oraz wzmocnienie poczucia tożsamości regionalnej. Warunkiem udziału w konkursie jest realizacja przez uczestników zespołowego projektu edukacyjnego w zakresie tematycznym, którego dotyczy konkurs. Wyżej wymienione projekty mogą być realizowane według scenariuszy zgłoszonych do konkursu dla nauczycieli „Lekcje o Mazowszu”.

Nasza szkoła zgłosila na ten konkurs dwa scenariusze. Jeden opracowały panie Małgorzata Nowakowska i Katarzyna Palińska. Była to propozycja interdyscyplinarnej gry terenowej pt.: "Szkolny Bieg na Orientację - Las, który Nie-zapomniał". Drugi, pod tytułem: "Patroni naszych ulic", opracowała pani Elżbieta Stawińska. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i przystąpienia do realizacji projektów.