logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620766
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
355
1492
1847
24781
620766

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

                  10 września 2018 r. w Hali Kusocińskiego Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyła się Konferencja Prasowa Programu Szkolny Klub Sportowy, która była podzielona na część sportową z aktywnym uczestnictwem dzieci i młodzieży oraz briefing prasowy  z udziałem m.in. Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Ministra Sportu Witolda Bańki.

                  Wśród przedstawicieli ogólnopolskiego programu SKS znaleźli się uczniowie naszej szkoły pod opieką Barbary Chełmińskiej oraz Zbigniewa Czajkowskiego.

                  Wydarzenie rozpoczęło się od porządnej rozgrzewki. Uczestnicy wzięli udział w zajęciach   w formie obwodu stacyjnego składającego się m.in. z zajęć siatkarskich, które poprowadził Marcin Prus w towarzystwie siatkarek plażowych – Aleksandry Wachowicz i Jagody Gruszczyńskiej oraz zajęć lekkoatletycznych prowadzonych przez Pawła Fajdka, Piotra Małachowskiego i Piotra Liska. Na kolejnej stacji na uczestników czekała piłka ręczna  i możliwość treningu pod okiem szczypiornistów z Orlen Wisła Płock. Na kolejnych stacjach uczestnicy sprawdzali swoje siły i możliwości w sztafecie na ergometrach wioślarskich oraz podczas rozgrywek w tenisa stołowego. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również nowe formy aktywności – jazda na deskorolce oraz wspinaczka. Ciekawe również dla dzieci okazały się warsztaty z pierwszej pomocy, gdzie mogli wykazać się umiejętnościami praktycznymi. Oprócz dawki ruchu odbyła się również konferencja prasowa, promująca działania SKS w całej Polsce. Przygotowane zostały też zdrowe przekąski, a także soki dla wszystkich uczestników, co pozwoliło na uzupełnienie energii po intensywnych ćwiczeniach. Ponadto dzieci otrzymały pamiątkowe koszulki, gadżety sportowe, opaski.

                  Uczestnicy zajęć mogli również porozmawiać ze sportowcami, zrobić wspólne zdjęcia oraz udzielali wywiadów do prasy a także stacji telewizyjnych. Dla uczniów naszej szkoły było to niesamowite przeżycie zaś dla placówki promocja na arenie całej Polski.

                  Gratulacje dla wszystkich uczestników wyjazdu.

                                                               Opracowała Barbara Chełmińska

 

Zapraszamy do galerii zdjęć