Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Na stronie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie zamieszczone są Programy merytoryczne konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019. Zapraszamy do  zapozanania się z  programami.