logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

346661
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
549
700
5184
9372
346661

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości6

Na stronie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie zamieszczone są Programy merytoryczne konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019. Zapraszamy do  zapozanania się z  programami.