Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Inauguracja roku szkolnego w naszej szkole przebiegła w dwu turach. Podczas uroczystości o godzinie 9, rok szkolny rozpoczęli uczniowie klas 0-4. Był to ważny i podniosły moment dla uczniów rozpoczynających naukę w klasie pierwszej. Uczniowie ci bowiem przystąpili do ślubowania. W tym roku naukę w klasie pierwszej rozpoczęło prawie 80 uczniów w dwóch klasach integracyjnych i jednej ogólnodostępnej. Podczas rozpoczęcia roku o godzinie 11, gościliśmy Pana prezydenta Miasta Ciechanów Krzysztofa Kosińskiego oraz dwóch miejskich radnych Jacka Duriasza i Wiesława Brzozowskiego. Pan Prezydent złożył życzenia uczniom, nauczycielom oraz rodzicom. Dzięki staraniom Dyrekcji, w szkole zamontowano szafki dla wszystkich uczniów. Mają one odciążyć plecaki, szczególnie dzieci niepełnosprawnych.

Uczniowie z niecierpliwością i pewna dumą przyjęli nowe rozwiązania, oceniając je jako niezwykle nowoczesne, bo dotychczas mieli okazję widzieć je tylko w amerykańskich szkołach. W słowach skierowanych do uczniów i rodziców Pani Dyrektor Aldona Krzywicka zaznaczyła, że to przełomowy rok dla uczniów kończących szkołę , po raz pierwszy w kwietniu odbędzie się egzamin ósmoklasisty, a ostatni rocznik klas gimnazjalnych opuści mury szkolne. Tego dnia po wakacyjnej przerwie miały miejsce spotkania z uczniów i rodziców z wychowawcami. Cóż…Kolejny rok szkolny czas zacząć….