logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

391396
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
4740
561
7430
15146
391396

Szukaj na stronie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.
 
Prosimy o wsparcie!!
 
 

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

Inauguracja roku szkolnego w naszej szkole przebiegła w dwu turach. Podczas uroczystości o godzinie 9, rok szkolny rozpoczęli uczniowie klas 0-4. Był to ważny i podniosły moment dla uczniów rozpoczynających naukę w klasie pierwszej. Uczniowie ci bowiem przystąpili do ślubowania. W tym roku naukę w klasie pierwszej rozpoczęło prawie 80 uczniów w dwóch klasach integracyjnych i jednej ogólnodostępnej. Podczas rozpoczęcia roku o godzinie 11, gościliśmy Pana prezydenta Miasta Ciechanów Krzysztofa Kosińskiego oraz dwóch miejskich radnych Jacka Duriasza i Wiesława Brzozowskiego. Pan Prezydent złożył życzenia uczniom, nauczycielom oraz rodzicom. Dzięki staraniom Dyrekcji, w szkole zamontowano szafki dla wszystkich uczniów. Mają one odciążyć plecaki, szczególnie dzieci niepełnosprawnych.

Uczniowie z niecierpliwością i pewna dumą przyjęli nowe rozwiązania, oceniając je jako niezwykle nowoczesne, bo dotychczas mieli okazję widzieć je tylko w amerykańskich szkołach. W słowach skierowanych do uczniów i rodziców Pani Dyrektor Aldona Krzywicka zaznaczyła, że to przełomowy rok dla uczniów kończących szkołę , po raz pierwszy w kwietniu odbędzie się egzamin ósmoklasisty, a ostatni rocznik klas gimnazjalnych opuści mury szkolne. Tego dnia po wakacyjnej przerwie miały miejsce spotkania z uczniów i rodziców z wychowawcami. Cóż…Kolejny rok szkolny czas zacząć….