logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

391296
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
4640
561
7330
15046
391296

Szukaj na stronie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.
 
Prosimy o wsparcie!!
 
 

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

Trzeba należeć do swojego czasu, dlatego rokrocznie dokładamy wszelkich starań aby Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie, była ładna, bezpieczna, dobrze wyposażona i funkcjonalna. Szkoła nieustanie dąży do posiadania nowoczesnej bazy umożliwiającej świadczenie usług edukacyjnych na wysokim poziomie. W czym pomaga nam organ prowadzący w osobie pana Krzysztofa Kosińskiego, Prezydenta Miasta Ciechanów. Tak się zadziało i w tym przypadku, ponieważ zakup szafek to inicjatywa Pana Prezydenta. Jest to pomysł na nowoczesną i przyjazną dla uczniów szkołę. Pan Prezydent rozumie potrzeby naszej szkoły oraz wykazuje dużą wrażliwość i empatię w stosunku do dzieci niepełnosprawnych. Dzięki dzieciom niepełnosprawnych szkoła została wyposażona w szafki uczniowskie jako pierwsza.

Pomysł pana Prezydenta spotkał się z aprobatą ze strony społeczności szkolnej. Kosztował ok. 150 tys. zł. Został on zrealizowany w szkole dzięki różnego typu działaniom radych miejskich: pana Wiesława Brzozowskiego i pana Jacka Duriasza. Cała społeczność szkolna dziękuję Panu Prezydentowi i Radnym Miasta Ciechanów za realizację ww. przedsięwzięcia.

Szafki w szkole to nie tylko modny trend ale i konieczność zapewnienia uczniom możliwości pozostawienia odzieży wierzchniej i butów na zmianę. Zabezpieczą prywatne rzeczy uczniów przed dostępem innych osób oraz staną się odpowiednim miejscem na podręczniki i przybory szkolne. Szafki mają swoje zalety: są funkcjonalne, istnieje możliwość dopasowania ich do każdego rodzaju pomieszczeń, zapewniają wysoką estetykę wnętrz, uniwersalność oraz bezpieczeństwo użytkowników. Doposażone są w ławeczki umożliwiające przebieranie się.

Obecnie szkoła posiada 789 szafek, które są umieszczone w 133 segmentach po 6 szafek w każdym. Pojedyncza szafka zostanie przypisana do każdego ucznia. Sposób korzystania z szafek będzie określał regulamin, który wejdzie w życie we wrześniu 2018r. po uzyskaniu pozytywnej opinii rady pedagogicznej, rady rodziców i samorządu uczniowskiego. Szafki uczniowskie przyczynią się do lepszego funkcjonowania w szkole uczniów, również uczniów niepełnosprawnych. To kolejna zniesiona bariera dla dzieci. Od września dzieci będą mogły samodzielnie zadaćo bezpieczeństwo swoich rzeczy i w ten sposób podnosić swoje kompetencje społeczne.