Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Za nami niezwykle ważny dzień - 22 czerwca - dzień zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Dla każdego z nas to radosna chwila, będąca ukoronowaniem dziesięciu miesięcy nauki. Wreszcie nadszedł czas beztroski i braku obowiązków. W uroczystości wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Pani dyrektor - Aldona Krzywicka - podsumowała miniony rok szkolny, przybliżyła najważniejsze osiągnięcia uczniów i ich nauczycieli oraz podziękowała za rzetelną pracę. Przedstawiła sukcesy ośmiu uczniów, którzy otrzymali nagrody Prezydenta Miasta Ciechanów, w tym trzech I stopnia: Ewy Julii Kowalskiej (III ai), Julii Nicman (III c) i Marty Skibińskiej (V ai) oraz pięciu II stopnia: Marii Smoleńskiej (II c), Julii Drążkiewicz (III d), Natalii Wudarskiej (III ai), Anny Stawińskiej (VI ai) i Anny Wysockiej (VII c). Dwoje uczniów otrzymało nagrody Prezydenta za szczególne osiągnięcia artystyczne - Julia Czyżyk (III bi) i Przemysław Pawlicki (V b).

Najlepszym uczniom dyrekcja wręczyła nagrody książkowe, dyplomy, świadectwa z wyróżnieniem, a rodzicom listy gratulacyjne. Po części oficjalnej uczniowie klasy 4 b (dla młodszych uczniów klas I-IV) i młodzież (dla starszych klas VII i oddziałów gimnazjlanych) zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Dla trzecioklasistów z Gimnazjum nr 4 były to ostatnie chwile spędzone w murach szkoły. Na zakończenie wspólnie zaśpiewali utwór "Ostatni dzień z moja klasą". Potem uczniowie wszystkich klas spotkali się w salach lekcyjnych z wychowawcami i rodzicami. Wreszcie można wyruszyć w nieznane...