logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

512405
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
590
762
1352
16923
512405

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

Za nami niezwykle ważny dzień - 22 czerwca - dzień zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Dla każdego z nas to radosna chwila, będąca ukoronowaniem dziesięciu miesięcy nauki. Wreszcie nadszedł czas beztroski i braku obowiązków. W uroczystości wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Pani dyrektor - Aldona Krzywicka - podsumowała miniony rok szkolny, przybliżyła najważniejsze osiągnięcia uczniów i ich nauczycieli oraz podziękowała za rzetelną pracę. Przedstawiła sukcesy ośmiu uczniów, którzy otrzymali nagrody Prezydenta Miasta Ciechanów, w tym trzech I stopnia: Ewy Julii Kowalskiej (III ai), Julii Nicman (III c) i Marty Skibińskiej (V ai) oraz pięciu II stopnia: Marii Smoleńskiej (II c), Julii Drążkiewicz (III d), Natalii Wudarskiej (III ai), Anny Stawińskiej (VI ai) i Anny Wysockiej (VII c). Dwoje uczniów otrzymało nagrody Prezydenta za szczególne osiągnięcia artystyczne - Julia Czyżyk (III bi) i Przemysław Pawlicki (V b).

Najlepszym uczniom dyrekcja wręczyła nagrody książkowe, dyplomy, świadectwa z wyróżnieniem, a rodzicom listy gratulacyjne. Po części oficjalnej uczniowie klasy 4 b (dla młodszych uczniów klas I-IV) i młodzież (dla starszych klas VII i oddziałów gimnazjlanych) zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Dla trzecioklasistów z Gimnazjum nr 4 były to ostatnie chwile spędzone w murach szkoły. Na zakończenie wspólnie zaśpiewali utwór "Ostatni dzień z moja klasą". Potem uczniowie wszystkich klas spotkali się w salach lekcyjnych z wychowawcami i rodzicami. Wreszcie można wyruszyć w nieznane...

Zapraszamy do galerii zdjęć