logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

537732
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1063
892
1955
16878
537732

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

INFORMACJA

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

                   -18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

                                    godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

 

 

zobacz nasze wiadomości22

W klasie IIa wdrażany był grant „Jestem ambasadorem bezpiecznego korzystania z Internetu”, pozyskanym z Fundacji Orange. Pomysłodawczynią grantu i prowadzącą zajęcia była Pani Edyta Kołodziej, wolontariuszka Fundacji Orange. Pierwsze zajęcia odbyły się 14 czerwca. Uczniowie przypomnieli sobie wszystkie zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Następnie w grupach z dużym zaangażowaniem wykonali plakat „Bezpiecznie korzystam z Internetu ". Na koniec zajęć dzieci za aktywny udział w zajęciach otrzymały liczne gadżety od Fundacji Orange. Następnie w ramach pracy domowej dzieci miały się zastanowić z czego korzystają w internecie, z jakich programów, kanałów, stron, gier i jakie uważają za bezpieczne i mogą polecić swoim rówieśnikom. 

Na kolejnych zajęciach, które odbyły się 21 czerwca dzieci wymieniły się informacjami i stworzyły plakaty „Jestem ambasadorem bezpiecznego korzystania z internetu”.

 Podsumowaniem całego przedsięwzięcia była wspólna zabawa dzieci z klasy IIa, wychowawcy Pani Małgorzaty Szpejny oraz prowadzącej Pani Edyty Kołodziej w Centrum Zabaw Happy Park w Ciechanowie oraz pyszna pizza w Pizzerii u Niedźwiadków.

Takim miłym akcentem uczniowie klasy IIa zakończyli rok szkolny.