logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

391236
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
4580
561
7270
14986
391236

Szukaj na stronie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.
 
Prosimy o wsparcie!!
 
 

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

W klasie IIa wdrażany był grant „Jestem ambasadorem bezpiecznego korzystania z Internetu”, pozyskanym z Fundacji Orange. Pomysłodawczynią grantu i prowadzącą zajęcia była Pani Edyta Kołodziej, wolontariuszka Fundacji Orange. Pierwsze zajęcia odbyły się 14 czerwca. Uczniowie przypomnieli sobie wszystkie zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Następnie w grupach z dużym zaangażowaniem wykonali plakat „Bezpiecznie korzystam z Internetu ". Na koniec zajęć dzieci za aktywny udział w zajęciach otrzymały liczne gadżety od Fundacji Orange. Następnie w ramach pracy domowej dzieci miały się zastanowić z czego korzystają w internecie, z jakich programów, kanałów, stron, gier i jakie uważają za bezpieczne i mogą polecić swoim rówieśnikom. 

Na kolejnych zajęciach, które odbyły się 21 czerwca dzieci wymieniły się informacjami i stworzyły plakaty „Jestem ambasadorem bezpiecznego korzystania z internetu”.

 Podsumowaniem całego przedsięwzięcia była wspólna zabawa dzieci z klasy IIa, wychowawcy Pani Małgorzaty Szpejny oraz prowadzącej Pani Edyty Kołodziej w Centrum Zabaw Happy Park w Ciechanowie oraz pyszna pizza w Pizzerii u Niedźwiadków.

Takim miłym akcentem uczniowie klasy IIa zakończyli rok szkolny.