Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.

Prosimy o wsparcie!!

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W klasie IIa wdrażany był grant „Jestem ambasadorem bezpiecznego korzystania z Internetu”, pozyskanym z Fundacji Orange. Pomysłodawczynią grantu i prowadzącą zajęcia była Pani Edyta Kołodziej, wolontariuszka Fundacji Orange. Pierwsze zajęcia odbyły się 14 czerwca. Uczniowie przypomnieli sobie wszystkie zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Następnie w grupach z dużym zaangażowaniem wykonali plakat „Bezpiecznie korzystam z Internetu ". Na koniec zajęć dzieci za aktywny udział w zajęciach otrzymały liczne gadżety od Fundacji Orange. Następnie w ramach pracy domowej dzieci miały się zastanowić z czego korzystają w internecie, z jakich programów, kanałów, stron, gier i jakie uważają za bezpieczne i mogą polecić swoim rówieśnikom.

Na kolejnych zajęciach, które odbyły się 21 czerwca dzieci wymieniły się informacjami i stworzyły plakaty „Jestem ambasadorem bezpiecznego korzystania z internetu”.

Podsumowaniem całego przedsięwzięcia była wspólna zabawa dzieci z klasy IIa, wychowawcy Pani Małgorzaty Szpejny oraz prowadzącej Pani Edyty Kołodziej w Centrum Zabaw Happy Park w Ciechanowie oraz pyszna pizza w Pizzerii u Niedźwiadków.

Takim miłym akcentem uczniowie klasy IIa zakończyli rok szkolny.