logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

537694
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1025
892
1917
16840
537694

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

INFORMACJA

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

                   -18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

                                    godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

 

 

zobacz nasze wiadomości22

Uczniowie naszej szkoły z klas I-III uczestniczyli w  ogólnopolskim konkursie Zuch z języka polskiego i matematyki. Organizatorem konkursu  było Centrum Edukacji Szkolnej.
Testy dla klasy I, II i III szkoły podstawowej składały się z 21 pytań. Treść testów konkursu Zuch z języka polskiego sprawdzała kompetencje uczniów w zakresie czytania ze zrozumieniem, poprawności pisowni, słownictwa oraz wiedzy o języku.
Treść testów konkursu Zuch z matematyki weryfikowała sprawność rachunkową oraz praktyczne umiejętności w rozwiązywaniu zadań tekstowych.
Wszystkie konkursy rozwijały wyobraźnię i twórcze myślenie dzieci, a ich treść  była dostosowana do obowiązującej podstawy programowej.

Dyplom laureata otrzymał Karol Tuchewicz z klasy III d za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku w konkursie z języka polskiego. Karol zajął 10 miejsce w kraju (191 punktów).
Aleks Baran z klasy I b, który w konkursie z matematyki zdobył 183 punkty(14 miejsce w kraju)  także otrzymał dyplom laureata konkursu.

Większość naszych uczniów uzyskała wyniki dużo powyżej średniej krajowej i wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy uznania.
Serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy wychowawczyniom uczniów: p. Annie Kaszubowskiej, p. Bożenie Klickiej, p. Danucie Romkowskiej, p. Marioli Kwiatkowskiej, p. Wiolecie Zaporowicz za przygotowanie uczniów do konkursów, a p. Danucie Romkowskiej za koordynowanie konkursów w szkole.


http://www.ces.edu.pl/wyniki/330/33068-330-133138-wyniki.pdf