Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Uczniowie naszej szkoły z klas I-III uczestniczyli w  ogólnopolskim konkursie Zuch z języka polskiego i matematyki. Organizatorem konkursu  było Centrum Edukacji Szkolnej.
Testy dla klasy I, II i III szkoły podstawowej składały się z 21 pytań. Treść testów konkursu Zuch z języka polskiego sprawdzała kompetencje uczniów w zakresie czytania ze zrozumieniem, poprawności pisowni, słownictwa oraz wiedzy o języku.
Treść testów konkursu Zuch z matematyki weryfikowała sprawność rachunkową oraz praktyczne umiejętności w rozwiązywaniu zadań tekstowych.
Wszystkie konkursy rozwijały wyobraźnię i twórcze myślenie dzieci, a ich treść  była dostosowana do obowiązującej podstawy programowej.

Dyplom laureata otrzymał Karol Tuchewicz z klasy III d za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku w konkursie z języka polskiego. Karol zajął 10 miejsce w kraju (191 punktów).
Aleks Baran z klasy I b, który w konkursie z matematyki zdobył 183 punkty(14 miejsce w kraju)  także otrzymał dyplom laureata konkursu.

Większość naszych uczniów uzyskała wyniki dużo powyżej średniej krajowej i wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy uznania.
Serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy wychowawczyniom uczniów: p. Annie Kaszubowskiej, p. Bożenie Klickiej, p. Danucie Romkowskiej, p. Marioli Kwiatkowskiej, p. Wiolecie Zaporowicz za przygotowanie uczniów do konkursów, a p. Danucie Romkowskiej za koordynowanie konkursów w szkole.