MASCOT STANDARD FRONT2 1

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

W klasach piątych w roku szkolnym 2017/18 na zajęciach komputerowych realizowano innowację pedagogiczną „Programuję i ja” przez Katarzynę Palińską i Michał Długozimę. Przeprowadzono 14 godzin zajęć z programowania w Scratchu.

Uczniowie klasy piątych tworzyli projekty takie jak :"Gra zręcznościowa - odbijanie piłeczki", "Gra logiczna - zgadywanie liczby", „Zawody lekkoatletyczne duszków”, „Interaktywna mapa Polski -punkty” , tworzyli multimedialną kartkę świąteczną oraz projekty własne uczniów.

Prezentujemy kilka projektów uczniowskich:

„Parki Narodowe – 2”. Autor: Magdalena Falęta kl. 5c

„Miska pełna owoców” i „Ubranka dla pieska” Autor: Natalia Staśkiewicz kl. 5c

1. „Quiz o piosenkarzach"
    Agata Bilińska i Magdalena Przytarska kl. 5a
  2. "Wycieczka szkolna" Dominika Łuczak i Amelka Tańska kl. 5b