1952

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

-18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

Koniec roku to czas podsumowań. Za chwilę wakacje. Dzieci mają dużo wolnego czasu. Często ten czas wykorzystują grając w rożnego rodzaju gry, spędzają czas korzystając z telefonu i internetu. Jak to robić bezpiecznie?
To było przedmiotem podsumowań w klasie IV b. Uczniowie przy pierwszym spotkaniu, przypomnieli sobie wszystkie zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. W grupach podsumowali swoją pracę w formie plakatu pt " Bezpiecznie korzystam z Internetu ".
W ramach pracy domowej mieli się zastanowić z czego dokładnie korzystają, z jakich programów, kanałów, stron, gier i jakie uważają za bezpieczne i mogą polecić swoim rówieśnikom.
Na kolejnych zajęciach, wymienili się tymi informacjami i stworzyli plakaty pt " Jestem ambasadorem bezpiecznego korzystania z Internetu "

Zwieńczeniem ich pracy i podsumowaniem całości zajęć było wyjście na kręgle i pizzę. Zajęcia i wyjście było możliwe dzięki pozyskanemu w konkursie grantowi z Fundacji Orange.