logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586667
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
560
794
3109
17878
586667

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

W ramach projektu Erasmus+ -„From the Past to the Future” uczniowie i nauczyciele ze szkół partnerskich z Turcji, Rumunii i Hiszpanii odwiedzili naszą szkołę. W poniedziałek odbyło się uroczyste powitanie gości , następnie uczniowie wzięli udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez Bank Żywności. Warsztaty te miały na celu propagowanie zdrowej żywności a także promocji akcji pomocy żywnościowej. We wtorek grupa Erasmus+ wzięła udział w jubileuszowym XV Biegu na Orientację w Lesie Ościsłowskim. Patronat nad imprezą objął Pan Zdzisław Sipiera Wojewoda Mazowiecki. W biegu brało udział 19 czteroosobowych drużyn z naszej szkoły, w tym goście z Rumunii, Hiszpanii i Turcji.

W środę nasi goście obejrzeli Przegląd Pieśni Patriotycznej, w którym brały udział wszystkie ciechanowskie szkoły podstawowe także niepubliczne TWP i STO. Spotkaliśmy się również z naszą szkolną grupą harcerzy „Żywioły”, którzy opowiedzieli nam o pięknych tradycjach harcerstwa. Przy ognisku zaśpiewaliśmy wspólnie „Płonie ognisko i szumią knieje”. Odwiedziliśmy również malowniczą Opinogórę i zwiedziliśmy Muzeum Romantyzmu. W czwartek nasza grupa udała się na wycieczkę do Warszawy. W piątek uczestniczyliśmy w zawodach sportowych zorganizowanych przez nauczycieli naszej szkoły. To był bardzo aktywny tydzień, pełen pozytywnych emocji i wrażeń. Dziękujemy naszym gościom z programu Erasmus + oraz naszym wspaniałym rodzicom za stworzenie cudownej, rodzinnej atmosfery. Już za Wami tęsknimy!