Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W ramach projektu Erasmus+ -„From the Past to the Future” uczniowie i nauczyciele ze szkół partnerskich z Turcji, Rumunii i Hiszpanii odwiedzili naszą szkołę. W poniedziałek odbyło się uroczyste powitanie gości , następnie uczniowie wzięli udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez Bank Żywności. Warsztaty te miały na celu propagowanie zdrowej żywności a także promocji akcji pomocy żywnościowej. We wtorek grupa Erasmus+ wzięła udział w jubileuszowym XV Biegu na Orientację w Lesie Ościsłowskim. Patronat nad imprezą objął Pan Zdzisław Sipiera Wojewoda Mazowiecki. W biegu brało udział 19 czteroosobowych drużyn z naszej szkoły, w tym goście z Rumunii, Hiszpanii i Turcji.

W środę nasi goście obejrzeli Przegląd Pieśni Patriotycznej, w którym brały udział wszystkie ciechanowskie szkoły podstawowe także niepubliczne TWP i STO. Spotkaliśmy się również z naszą szkolną grupą harcerzy „Żywioły”, którzy opowiedzieli nam o pięknych tradycjach harcerstwa. Przy ognisku zaśpiewaliśmy wspólnie „Płonie ognisko i szumią knieje”. Odwiedziliśmy również malowniczą Opinogórę i zwiedziliśmy Muzeum Romantyzmu. W czwartek nasza grupa udała się na wycieczkę do Warszawy. W piątek uczestniczyliśmy w zawodach sportowych zorganizowanych przez nauczycieli naszej szkoły. To był bardzo aktywny tydzień, pełen pozytywnych emocji i wrażeń. Dziękujemy naszym gościom z programu Erasmus + oraz naszym wspaniałym rodzicom za stworzenie cudownej, rodzinnej atmosfery. Już za Wami tęsknimy!