logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

245398
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
124
523
3204
12563
245398

Szukaj na stronie

 

 ZAPRASZAMY

 

zobacz nasze wiadomości6

      W związku z 100 rocznicą Odzyskania przez Polskę Niepodległości w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki  w Ciechanowie  odbył się  Galowy Koncert  Piosenki Patriotycznej ,,Pokolenia dla Niepodległej'' zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty w Ciechanowie i przy współpracy z Komendą Hufca ZHP. W koncercie wystąpiły chóry i zespoły z całego regionu. Nasz chór pod kierunkiem pani Hanny Długołęckiej byłym jedynym reprezentantem publicznych szkół ciechanowskich.To wielkie wyróżnienie dla naszej szkoły.

W koncercie  wystapił również harcerski  zespół ,,Żywioły  Art''  pod kierunkiem dh Anny i Piotra Rzeczkowskich. Uroczystość tę prowadziła pani Anna Rzeczkowska  wprowadzając gości w klimat  jakże bliskich naszemu sercu pieśni patriotycznych. Dekorację wykonała pani Marta Górska.

Podczas tej imprezy odbyła się wystawa  prac plastycznych  z całego powiatu pod hasłem ,,Rok dla Niepodległej';' Naszą szkołę  reprezentowały uzdolnione uczennice, które wykonały prace pod kierunkiem pani Hani Długołęckiej. Gratulacje dla  Alicji  Waśniewskiej z kl 5a, Magdy Przytarskiej z kl.5 a i Mai Chylińskiej z kl.3a gimnazjum.