logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

414204
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
18
791
2983
11372
414204

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

      W związku z 100 rocznicą Odzyskania przez Polskę Niepodległości w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki  w Ciechanowie  odbył się  Galowy Koncert  Piosenki Patriotycznej ,,Pokolenia dla Niepodległej'' zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty w Ciechanowie i przy współpracy z Komendą Hufca ZHP. W koncercie wystąpiły chóry i zespoły z całego regionu. Nasz chór pod kierunkiem pani Hanny Długołęckiej byłym jedynym reprezentantem publicznych szkół ciechanowskich.To wielkie wyróżnienie dla naszej szkoły.

W koncercie  wystapił również harcerski  zespół ,,Żywioły  Art''  pod kierunkiem dh Anny i Piotra Rzeczkowskich. Uroczystość tę prowadziła pani Anna Rzeczkowska  wprowadzając gości w klimat  jakże bliskich naszemu sercu pieśni patriotycznych. Dekorację wykonała pani Marta Górska.

Podczas tej imprezy odbyła się wystawa  prac plastycznych  z całego powiatu pod hasłem ,,Rok dla Niepodległej';' Naszą szkołę  reprezentowały uzdolnione uczennice, które wykonały prace pod kierunkiem pani Hani Długołęckiej. Gratulacje dla  Alicji  Waśniewskiej z kl 5a, Magdy Przytarskiej z kl.5 a i Mai Chylińskiej z kl.3a gimnazjum.