logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

414316
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
130
791
3095
11484
414316

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

II Edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego ,, Mój wymarzony strój'' pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów, zakończyła się dla naszych uczniów pełnym zwycięstwem. Nagrodzono aż 20 gimnazjalistów - 9 laureatów i  11 wyróżnień. Zadaniem uczniów było przedstawienie w dowolnej technice projektu ubioru na każdą okazję od sukni balowej po stroje sportowe. Uczniowie przedstawiali również projekty sztuki użytkowej.

Udział w konkursie jest okazją do promocji i prezentacji możliwości artystycznych młodych twórców. 

Gratulujemy naszym młodym projektantom i pani Hannie Długołęckiej nauczycielce plastyki.

           LAUREACI:

Bednarska  Zofia kl.2d

Chilińska Daria kl.3c

Godlewska Dorota kl.3d

Krypiak Aleksandra kl.3d

Kurzęcka Kinga kl.3c

Napiórkowski Darek kl. 2c

Olszewska Maria kl.3d

Sepczyńska Aleksandra kl.3a

Szczecińska Daria kl.3b

1

WYRÓŻNIENIA:

Bielińska Amelia kl.3b

Biliński Damiankl.3d

Gnatowska Lidia kl.2c

Janicka Katarzyna kl.3a

Krypiak Aleksandra kl.kl.3d

Nicman Juliakl.3c

Przygoda Julian kl.3a

Siatkowska Natalia kl.2b

Świątek Ewa kl.2b

      Tokarski Kuba kl.3b

1     Węgierska Marcelina kl.3c

Zapraszamy do galerii zdjęć