Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

II Edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego ,, Mój wymarzony strój'' pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów, zakończyła się dla naszych uczniów pełnym zwycięstwem. Nagrodzono aż 20 gimnazjalistów - 9 laureatów i  11 wyróżnień. Zadaniem uczniów było przedstawienie w dowolnej technice projektu ubioru na każdą okazję od sukni balowej po stroje sportowe. Uczniowie przedstawiali również projekty sztuki użytkowej.

Udział w konkursie jest okazją do promocji i prezentacji możliwości artystycznych młodych twórców.

Gratulujemy naszym młodym projektantom i pani Hannie Długołęckiej nauczycielce plastyki.

LAUREACI:

Bednarska  Zofia kl.2d