logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

414215
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
29
791
2994
11383
414215

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

W dniu 30 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbyla się akademia poświęcona ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA. APEL PRZYGOTOWAŁY PANIE V. ROMANOWSKA, M.  TYCZYŃSKA ORAZ J. MOLKOWSKA. OPRAWĘ MUZYCZNĄ WYKONAŁ CHÓR POD KIERUNKIEM PANI H. DŁUGOŁĘCKIEJ. ODPOWIEDNIE NAGŁOŚNIENIE ZAPEWNIŁ PAN W. KLENIEWSKI. DEKORACJĘ WYKONAŁA PANI  M. GÓRSKA.

 Zapraszamy do galerii zdjęć