Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W ramach udziału uczniów w ,,Programie dla szkół” w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny pt.  ,,Talerz zdrowia ”. Organizatorem konkursu była p. Danuta Romkowska. Konkurs kierowany był do uczniów dla klas I-III  i  IV- VI. Głównym celem konkursu było  zainteresowanie dzieci zasadami zdrowego stylu życia, w szczególności tematyką związaną ze zdrowym odżywianiem.  Poziom wykonanych prac był  wysoki.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Kategoria klasy I-III

I miejsce:

Kinga Dubiło - klasa III b

Wiktoria Szczucka- klasa III c

Oliwia Wiśniewska- klasa III c

II miejsce:

Maja Mańkowska- klasa III a

Adrian Kocienda –klasa III c

III miejsce:

Nadia Ostrowska-klasa III a

Kategoria klasy IV – VI

Natalia Staśkiewicz-klasa IV c

II miejsce:

Dawid  Szczechowicz- klasa IV d

III miejsce:

Adam Gutowski- klasa IV d

Wyróżnienie:

Filip Fabisiak-klasa IV d

Zwycięzcom konkursu gratuluję, zaś wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie promującym zdrowie.

Danuta Romkowska

koordynator promocji zdrowia w szkole