logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586631
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
524
794
3073
17842
586631

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

W ramach udziału uczniów w ,,Programie dla szkół” w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny pt.  ,,Talerz zdrowia ”. Organizatorem konkursu była p. Danuta Romkowska. Konkurs kierowany był do uczniów dla klas I-III  i  IV- VI. Głównym celem konkursu było  zainteresowanie dzieci zasadami zdrowego stylu życia, w szczególności tematyką związaną ze zdrowym odżywianiem.  Poziom wykonanych prac był  wysoki.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Kategoria klasy I-III

I miejsce:

Kinga Dubiło - klasa III b

Wiktoria Szczucka- klasa III c

Oliwia Wiśniewska- klasa III c

II miejsce:

Maja Mańkowska- klasa III a

Adrian Kocienda –klasa III c

III miejsce:

Nadia Ostrowska-klasa III a

Kategoria klasy IV – VI

I miejsce

Natalia Staśkiewicz-klasa IV c

II miejsce:

Dawid  Szczechowicz- klasa IV d

III miejsce:

Adam Gutowski- klasa IV d

Wyróżnienie:

Filip Fabisiak-klasa IV d

Zwycięzcom konkursu gratuluję, zaś wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie promującym zdrowie.

Danuta Romkowska

koordynator promocji zdrowia w szkole