logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

414357
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
171
791
3136
11525
414357

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

Dnia 24 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Ciechanowie odbył się XVI Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny przeznaczony dla uczniów klas III. Do rywalizacji stanęły dwuosobowe reprezentacje ze szkół ciechanowskich. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy IIId: Michał Mikołajczak i Mateusz Dzik, których opiekunem była Pani Mariola Kwiatkowska. Dzieci zmagały się z zadaniami o tematyce przyrodniczej i ekologicznej.

Tematyka zadań konkursowych to:

- wiadomości z zakresu edukacji przyrodniczej,

- parki narodowe

- wiadomości ogólne ( zwierzęta i rośliny charakterystyczne dla danego parku),

- segregacja śmieci,

- znaki recyklingu( najczęściej spotykane na opakowaniach, produktów wykorzystywanych w gospodarstwie domowym) oraz znaki odpadów niebezpiecznych,

- zanieczyszczenia środowiska i sposoby zapobiegania jego degradacji,

- sposoby oszczędzania wody i energii.

Nasi uczniowie zajęli trzecie miejsce- gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć.