Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Dnia 24 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Ciechanowie odbył się XVI Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny przeznaczony dla uczniów klas III. Do rywalizacji stanęły dwuosobowe reprezentacje ze szkół ciechanowskich. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy IIId: Michał Mikołajczak i Mateusz Dzik, których opiekunem była Pani Mariola Kwiatkowska. Dzieci zmagały się z zadaniami o tematyce przyrodniczej i ekologicznej.

Tematyka zadań konkursowych to:

- wiadomości z zakresu edukacji przyrodniczej,

- parki narodowe

- wiadomości ogólne ( zwierzęta i rośliny charakterystyczne dla danego parku),

- segregacja śmieci,

- znaki recyklingu( najczęściej spotykane na opakowaniach, produktów wykorzystywanych w gospodarstwie domowym) oraz znaki odpadów niebezpiecznych,

- zanieczyszczenia środowiska i sposoby zapobiegania jego degradacji,

- sposoby oszczędzania wody i energii.

Nasi uczniowie zajęli trzecie miejsce- gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć.