logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

245396
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
122
523
3202
12561
245396

Szukaj na stronie

 

 ZAPRASZAMY

 

zobacz nasze wiadomości6

Uczniowie klas I-III brali udział w konkursie plastycznym "Mózg - umysł - uczenie się" organizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Ciechanowie. Podczas XVIII Ogólnopolskiej i VIII im. dr n. med. Janiny Fetlińskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej nagrodę za II miejsce odebrała Nadia Cicholska, uczennica klasy IIa (wychowawca Małgorzata Szpejna). Wyróżnienia otrzymały: Matylda Bartczak i Łucja Kołodziej również z klasy II a, Maja Mańkowska-klasa III a (wychowawca Beata Jędrzejewska) oraz Maja Kuskowska-klasa III d (wychowawca Mariola Kwiatkowska).
Gratulujemy Dziewczynkom, Rodzicom i Wychowawcom!