Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Uczniowie klas I-III brali udział w konkursie plastycznym "Mózg - umysł - uczenie się" organizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Ciechanowie. Podczas XVIII Ogólnopolskiej i VIII im. dr n. med. Janiny Fetlińskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej nagrodę za II miejsce odebrała Nadia Cicholska, uczennica klasy IIa (wychowawca Małgorzata Szpejna). Wyróżnienia otrzymały: Matylda Bartczak i Łucja Kołodziej również z klasy II a, Maja Mańkowska-klasa III a (wychowawca Beata Jędrzejewska) oraz Maja Kuskowska-klasa III d (wychowawca Mariola Kwiatkowska).
Gratulujemy Dziewczynkom, Rodzicom i Wychowawcom!