logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

346680
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
568
700
5203
9391
346680

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości6

Uczniowie klas I-III brali udział w konkursie plastycznym "Mózg - umysł - uczenie się" organizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Ciechanowie. Podczas XVIII Ogólnopolskiej i VIII im. dr n. med. Janiny Fetlińskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej nagrodę za II miejsce odebrała Nadia Cicholska, uczennica klasy IIa (wychowawca Małgorzata Szpejna). Wyróżnienia otrzymały: Matylda Bartczak i Łucja Kołodziej również z klasy II a, Maja Mańkowska-klasa III a (wychowawca Beata Jędrzejewska) oraz Maja Kuskowska-klasa III d (wychowawca Mariola Kwiatkowska).
Gratulujemy Dziewczynkom, Rodzicom i Wychowawcom!