logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

414205
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
19
791
2984
11373
414205

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

Miło nam poinformować, że Anna Stawińska z klasy VI A zdobyła I miejsce w konkursie recytatorskim, a Marta Skibińska z klasy V A zajęła II miejsce w konkursie wokalnym w finale Międzypowiatowego Konkursu Wokalno – Recytatorskiego „Tej, co nie zginęła” organizowanego przez Starostę Powiatu Przasnyskiego pana Zenona Szczepankowskiego i Zespół Szkół Powiatowych w Przasnyszu.

Dzieci i młodzież podczas konkursu prezentowali utwory patriotyczne znanych pisarzy oraz muzyków, którzy rozsławili na cały świat Polskę. Udział w nim wzięły dzieci i młodzież z powiatu przasnyskiego, ciechanowskiego, makowskiego oraz mławskiego w trzech kategoriach wiekowych. Pierwsza z nich to szkoły podstawowy, klasy IV – VI, druga to VII klasy szkoły podstawowej oraz II i III klasy gimnazjum, a trzecia kategoria to szkoły średnie.

Celem konkursu było kultywowanie szacunku i miłości do naszej Ojczyzny, przybliżenie dorobku wybitnych polskich poetów i pisarzy, popularyzacja kultury żywego słowa, inspirowanie twórczości artystycznej młodzieży, a także stworzenie możliwości do kreatywnego wyrażania siebie i artystycznego działania i krzewienie artystycznej wrażliwości młodych ludzi.

Konkurs odbył się w Oranżerii Muzeum Romantyzmu w Opinogórze. Gościem specjalnym i Przewodniczącą Jury była Pani Anna Milewska aktorka filmowa, poetka.

Zwycięzcy zaprezentują się podczas koncertu, który odbędzie się 22 czerwca 2018 roku podczas gali Powiatowych Obchodów 100 – lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz 20 – lecia powstania Powiatu Przasnyskiego .

Gratulacje dla dziewczynek !!!