Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W piątek 13 kwietnia w PCKiSZ w Ciechanowie odbył się XXV Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy V a, Marta Skibińska, która zdobyła III miejsce, śpiewając piosenkę pt."Puchowa kołysanka".
W piątek 13 kwietnia 2018 r., w Kawiarni Artystycznej PCKiSz, odbył się Koncert pieśni patriotycznych, w ramach Obchodów Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Był to koncert wielopokoleniowy. Wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej TWP w Ciechanowie, absolwenci Gimnazjum TWP w Ciechanowie oraz Chór Victoria. Całemu koncertowi przewodniczył Dominik Molewski - organista z Kościoła Farnego w Ciechanowie, wieloletni nauczyciel muzyki i kierownik chóru. Podczas koncertu był obecny Poseł na Sejm RP - Robert Kołakowski, który zaprosił wszystkich na dalsze obchody: Mszę św. w Kościele Farnym oraz uroczystość przy Krzyżu Katyńskim z Apelem Pamięci w intencji ofiar, organizowaną przez Ciechanowskie Stowarzyszenie Pamięci Zbrodni Katyńskiej.
W sobotę 14 kwietnia jako laureatka stypendium artystycznego 2018 wzięła udział w koncercie zorganizowanym przez Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO oraz Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. St. Moniuszki w Ciechanowie pod tytułem Twórcy Niepodległej.

W poniedziałek 16.04.201 r. w PCKiS w Ciechanowie odbył się XVII Festiwal Piosenki o Zdrowiu. Naszą szkołę reprezentowała Marta Skibińska, uczennica klasy klasy Va.. Marta zdobyła II miejsce, wykonując piosenkę pt."Mamma mia dla zdrowia.".Gratulacje dla Marty! Życzymy dalszych sukcesów.