logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

245402
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
128
523
3208
12567
245402

Szukaj na stronie

 

 ZAPRASZAMY

 

zobacz nasze wiadomości6

W piątek 13 kwietnia w PCKiSZ w Ciechanowie odbył się XXV Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy V a, Marta Skibińska, która zdobyła III miejsce, śpiewając piosenkę pt."Puchowa kołysanka".
W piątek 13 kwietnia 2018 r., w Kawiarni Artystycznej PCKiSz, odbył się Koncert pieśni patriotycznych, w ramach Obchodów Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Był to koncert wielopokoleniowy. Wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej TWP w Ciechanowie, absolwenci Gimnazjum TWP w Ciechanowie oraz Chór Victoria. Całemu koncertowi przewodniczył Dominik Molewski - organista z Kościoła Farnego w Ciechanowie, wieloletni nauczyciel muzyki i kierownik chóru. Podczas koncertu był obecny Poseł na Sejm RP - Robert Kołakowski, który zaprosił wszystkich na dalsze obchody: Mszę św. w Kościele Farnym oraz uroczystość przy Krzyżu Katyńskim z Apelem Pamięci w intencji ofiar, organizowaną przez Ciechanowskie Stowarzyszenie Pamięci Zbrodni Katyńskiej. 
W sobotę 14 kwietnia jako laureatka stypendium artystycznego 2018 wzięła udział w koncercie zorganizowanym przez Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO oraz Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. St. Moniuszki w Ciechanowie pod tytułem Twórcy Niepodległej.

W poniedziałek 16.04.201 r. w PCKiS w Ciechanowie odbył się XVII Festiwal Piosenki o Zdrowiu. Naszą szkołę reprezentowała Marta Skibińska, uczennica klasy klasy Va.. Marta zdobyła II miejsce, wykonując piosenkę pt."Mamma mia dla zdrowia.".Gratulacje dla Marty! Życzymy dalszych sukcesów.