logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

414423
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
237
791
3202
11591
414423

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

W piątek 13 kwietnia w PCKiSZ w Ciechanowie odbył się XXV Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy V a, Marta Skibińska, która zdobyła III miejsce, śpiewając piosenkę pt."Puchowa kołysanka".
W piątek 13 kwietnia 2018 r., w Kawiarni Artystycznej PCKiSz, odbył się Koncert pieśni patriotycznych, w ramach Obchodów Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Był to koncert wielopokoleniowy. Wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej TWP w Ciechanowie, absolwenci Gimnazjum TWP w Ciechanowie oraz Chór Victoria. Całemu koncertowi przewodniczył Dominik Molewski - organista z Kościoła Farnego w Ciechanowie, wieloletni nauczyciel muzyki i kierownik chóru. Podczas koncertu był obecny Poseł na Sejm RP - Robert Kołakowski, który zaprosił wszystkich na dalsze obchody: Mszę św. w Kościele Farnym oraz uroczystość przy Krzyżu Katyńskim z Apelem Pamięci w intencji ofiar, organizowaną przez Ciechanowskie Stowarzyszenie Pamięci Zbrodni Katyńskiej. 
W sobotę 14 kwietnia jako laureatka stypendium artystycznego 2018 wzięła udział w koncercie zorganizowanym przez Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO oraz Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. St. Moniuszki w Ciechanowie pod tytułem Twórcy Niepodległej.

W poniedziałek 16.04.201 r. w PCKiS w Ciechanowie odbył się XVII Festiwal Piosenki o Zdrowiu. Naszą szkołę reprezentowała Marta Skibińska, uczennica klasy klasy Va.. Marta zdobyła II miejsce, wykonując piosenkę pt."Mamma mia dla zdrowia.".Gratulacje dla Marty! Życzymy dalszych sukcesów.