Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Tegoroczne obchody Dnia Ziemi i Tygodnia Zdrowia dla klas I-III odbyły się pod hasłem ,,Ekologicznie i zdrowo”. Uczniowie klasy II a, II b oraz uczennice klasy V b pod opieką  p. Małgorzaty Szpejny i p. Danuty Romkowskiej przygotowali krótką część artystyczną dotyczącą troski ludzi o planetę Ziemię i własne zdrowie. Uzupełnieniem przekazywanych treści była prezentacja multimedialna. Podczas apelu odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom konkursu plastycznego ,,Talerz zdrowia” w kat. klas I-III i IV-VI , który  zorganizowano w ramach udziału szkoły w ,,Programie dla szkół” promującym zdrowe odżywianie.

Sponsorem nagród dla laureatów konkursu był pan Marek Sarnowski z Firmy FH-U,,SAM"- dostawca do szkoły owoców, warzyw i przetworów mlecznych . W obchody Dnia Ziemi włączyły się w tym roku wszystkie młodsze klasy. Reprezentanci klas przygotowali i zaprezentowali kapelusze udekorowane owocami i warzywami. A na zakończenie „ekologicznej i zdrowej” uroczystości przyszedł czas na najsmaczniejszy punkt programu, którym była wspólna degustacja surówek, sałatek owocowo- warzywnych, koktajli i  kanapek przygotowanych przez uczniów i  rodziców naszej szkoły. Co to była za uczta! Wszystko smakowało wyśmienicie – zobaczcie sami!