logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586612
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
505
794
3054
17823
586612

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

Tegoroczne obchody Dnia Ziemi i Tygodnia Zdrowia dla klas I-III odbyły się pod hasłem ,,Ekologicznie i zdrowo”. Uczniowie klasy II a, II b oraz uczennice klasy V b pod opieką  p. Małgorzaty Szpejny i p. Danuty Romkowskiej przygotowali krótką część artystyczną dotyczącą troski ludzi o planetę Ziemię i własne zdrowie. Uzupełnieniem przekazywanych treści była prezentacja multimedialna. Podczas apelu odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom konkursu plastycznego ,,Talerz zdrowia” w kat. klas I-III i IV-VI , który  zorganizowano w ramach udziału szkoły w ,,Programie dla szkół” promującym zdrowe odżywianie.

Sponsorem nagród dla laureatów konkursu był pan Marek Sarnowski z Firmy FH-U,,SAM"- dostawca do szkoły owoców, warzyw i przetworów mlecznych . W obchody Dnia Ziemi włączyły się w tym roku wszystkie młodsze klasy. Reprezentanci klas przygotowali i zaprezentowali kapelusze udekorowane owocami i warzywami. A na zakończenie „ekologicznej i zdrowej” uroczystości przyszedł czas na najsmaczniejszy punkt programu, którym była wspólna degustacja surówek, sałatek owocowo- warzywnych, koktajli i  kanapek przygotowanych przez uczniów i  rodziców naszej szkoły. Co to była za uczta! Wszystko smakowało wyśmienicie – zobaczcie sami!