logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

414230
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
44
791
3009
11398
414230

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

        To już tradycja, że co roku w okresie wiosennym odbywają się w naszej szkole obchody Dnia Chemii. W tym roku - troszkę inaczej. Zaprosiliśmy do współpracy Centrum Chemii w Małej Skali z Torunia. Było cudownie. Młodzież zachwycona, prowadzący zachwyceni poziomem  umiejętności, kultury i zaangażowania naszych uczniów. Zamieszczamy króciutką fotorelację. Żałujcie, że Was z nami nie było.