logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

294276
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
384
1182
3653
9306
294276

Szukaj na stronie

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 ZAPRASZAMY

zobacz nasze wiadomości6

        To już tradycja, że co roku w okresie wiosennym odbywają się w naszej szkole obchody Dnia Chemii. W tym roku - troszkę inaczej. Zaprosiliśmy do współpracy Centrum Chemii w Małej Skali z Torunia. Było cudownie. Młodzież zachwycona, prowadzący zachwyceni poziomem  umiejętności, kultury i zaangażowania naszych uczniów. Zamieszczamy króciutką fotorelację. Żałujcie, że Was z nami nie było.