Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

To już tradycja, że co roku w okresie wiosennym odbywają się w naszej szkole obchody Dnia Chemii. W tym roku - troszkę inaczej. Zaprosiliśmy do współpracy Centrum Chemii w Małej Skali z Torunia. Było cudownie. Młodzież zachwycona, prowadzący zachwyceni poziomem  umiejętności, kultury i zaangażowania naszych uczniów. Zamieszczamy króciutką fotorelację. Żałujcie, że Was z nami nie było.