Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W kwietniu 2018 r. uczennice z klasy VIIc wraz z wychowawcą Katarzyną Palińską odwiedzili swoich młodszych kolegów z Miejskiego Przedszkola nr 5 w Ciechanowie, aby zaprezentować im przedstawienie teatralne na temat „Bezpieczeństwa w Internecie” oraz warsztaty plastyczne związane z tym tematem. Przedstawienie i warsztaty bardzo spodobały się przedszkolakom, a nasi aktorzy z uczuciem satysfakcji i radości wrócili do szkoły.

Kolejnymi odbiorcami przedstawienia byli uczniowie naszej szkoły z klasy Ic i oddziału przedszkolnego Ob.

Przedstawienie teatralne przygotowano w składzie: SCENARIUSZ I REŻYSERIA– Anna Wysocka, PANI PROFESOR – Anna Wysocka, UCZENNICA – Natalia Kozłowska, INSTAGRAM – Katarzyna Przybyszewska, FACEBOOK –Julia Ignatowska, SNAPCZAT - Maria Zielińska, MUSICALI – Maja Lewandowska, MESSENGER - Angelika Kuczyńska, YOUTUBE – Marta Dzilińska.