logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

245386
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
112
523
3192
12551
245386

Szukaj na stronie

 

 ZAPRASZAMY

 

zobacz nasze wiadomości6

W kwietniu 2018 r. uczennice z klasy VIIc wraz z wychowawcą Katarzyną Palińską odwiedzili swoich młodszych kolegów z Miejskiego Przedszkola nr 5 w Ciechanowie, aby zaprezentować im przedstawienie teatralne na temat „Bezpieczeństwa w Internecie” oraz warsztaty plastyczne związane z tym tematem. Przedstawienie i warsztaty bardzo spodobały się przedszkolakom, a nasi aktorzy z uczuciem satysfakcji i radości wrócili do szkoły.

Kolejnymi odbiorcami przedstawienia byli uczniowie naszej szkoły z klasy Ic i oddziału przedszkolnego Ob.

Przedstawienie teatralne przygotowano w składzie: SCENARIUSZ I REŻYSERIA– Anna Wysocka, PANI PROFESOR – Anna Wysocka, UCZENNICA – Natalia Kozłowska, INSTAGRAM – Katarzyna Przybyszewska, FACEBOOK –Julia Ignatowska, SNAPCZAT - Maria Zielińska, MUSICALI – Maja Lewandowska, MESSENGER - Angelika Kuczyńska, YOUTUBE – Marta Dzilińska.

Zapraszamy do galerii zdjęć