logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586646
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
539
794
3088
17857
586646

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

W kwietniu 2018 r. uczennice z klasy VIIc wraz z wychowawcą Katarzyną Palińską odwiedzili swoich młodszych kolegów z Miejskiego Przedszkola nr 5 w Ciechanowie, aby zaprezentować im przedstawienie teatralne na temat „Bezpieczeństwa w Internecie” oraz warsztaty plastyczne związane z tym tematem. Przedstawienie i warsztaty bardzo spodobały się przedszkolakom, a nasi aktorzy z uczuciem satysfakcji i radości wrócili do szkoły.

Kolejnymi odbiorcami przedstawienia byli uczniowie naszej szkoły z klasy Ic i oddziału przedszkolnego Ob.

Przedstawienie teatralne przygotowano w składzie: SCENARIUSZ I REŻYSERIA– Anna Wysocka, PANI PROFESOR – Anna Wysocka, UCZENNICA – Natalia Kozłowska, INSTAGRAM – Katarzyna Przybyszewska, FACEBOOK –Julia Ignatowska, SNAPCZAT - Maria Zielińska, MUSICALI – Maja Lewandowska, MESSENGER - Angelika Kuczyńska, YOUTUBE – Marta Dzilińska.

Zapraszamy do galerii zdjęć