Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Szanowni Rodzice,

obawy środowiska nauczycielskiego potwierdziły się. Dwie organizacje związkowe: Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz Forum Związków Zawodowych nie podpisały porozumienia. Ogłoszono bezterminowy ogólnopolski strajk począwszy od dnia 8 kwietnia 2019r., do którego przystąpili nauczyciele naszej szkoły. W zaistniałej sytuacji niemożliwe będzie planowe funkcjonowanie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie. Uprzejmie proszę Państwa Rodziców o zorganizowanie opieki dla uczniów. W szkole w dniach od 8 do 9 kwietnia 2019r. będą odbywać się jedynie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

W przypadku zakończenia strajku nauczycieli zostaniecie Państwo natychmiast powiadomieni przez dziennik Librus. Stosowna informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej. Informuję jednocześnie, że jako dyrektor szkoły dołożę wszelkich starań, by egzaminy gimnazjalne w dniach 10-12 kwietnia 2019r. oraz egzaminy ósmoklasistów w dniach 15-17 kwietnia 2019r. odbyły się według przewidzianego harmonogramu i bez zakłóceń.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami (dni do dyspozycji dyrektora) uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w dniach 10-12 kwietnia 2019r. i 15-17 kwietnia 2019r. nie mają zajęć dydaktycznych na czas trwania egzaminów.

Aldona Krzywicka

W kwietniu 2018 r. uczennice z klasy VIIc wraz z wychowawcą Katarzyną Palińską odwiedzili swoich młodszych kolegów z Miejskiego Przedszkola nr 5 w Ciechanowie, aby zaprezentować im przedstawienie teatralne na temat „Bezpieczeństwa w Internecie” oraz warsztaty plastyczne związane z tym tematem. Przedstawienie i warsztaty bardzo spodobały się przedszkolakom, a nasi aktorzy z uczuciem satysfakcji i radości wrócili do szkoły.

Kolejnymi odbiorcami przedstawienia byli uczniowie naszej szkoły z klasy Ic i oddziału przedszkolnego Ob.

Przedstawienie teatralne przygotowano w składzie: SCENARIUSZ I REŻYSERIA– Anna Wysocka, PANI PROFESOR – Anna Wysocka, UCZENNICA – Natalia Kozłowska, INSTAGRAM – Katarzyna Przybyszewska, FACEBOOK –Julia Ignatowska, SNAPCZAT - Maria Zielińska, MUSICALI – Maja Lewandowska, MESSENGER - Angelika Kuczyńska, YOUTUBE – Marta Dzilińska.