logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

414427
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
241
791
3206
11595
414427

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

W czwartek 12 kwietnia odbył się I Mazowiecki Zjazd Szkół im. Papieża Jana Pawła II. Inicjatorem był metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz i marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

W uroczystości wzięła udział nasza szkoła, pod patronatem Prezydenta miasta Ciechanów Pana Krzysztofa Kosińskiego. Szkołę podstawową nr 7 reprezentowała delegacja w składzie: dyrektor szkoły - pani Aldona Krzywicka, zastępca dyrektora - Marcin Stępień, Ks. kan Jan Jóźwiak, nauczyciele - Hanna Długołęcka, Elżbieta Stawińska, Piotr Świercz, uczniowie i absolwenci oraz rodzice uczniów.

Celem Zjazdu było upamiętnienie Wielkiego Polaka i modlitwa za nas za Jego pośrednictwem oraz nawiązanie współpracy ze szkołami noszącymi imię Jana Pawła II.

Wspólna modlitwa i błogosławieństwo ks. Kan. Jana Jóźwiaka rozpoczęły wyjazd do Warszawy.

Podczas Eucharystii kard. Kazimierz Nycz nakreślił historię budowy Świątyni Opatrzności Bożej i przypomniał sylwetki papieża Jana Pawła II, kardynała Wyszyńskiego i ks. Twardowskiego.

Zaznaczył, że trzeba bardziej słuchać Boga nie ludzi, a wolność to zobowiązanie. Cytując ks. Twardowskiego zaapelował abyśmy  kochali ludzi w klasach szkolnych, domu i tych którzy chcą czegoś nauczyć. Metropolita warszawski zwrócił uwagę dyrekcji szkół i uczniom że od nich wymaga się więcej bo mają patrona Jana Pawła II.

W dalszej części spotkania mieliśmy możliwość wysłuchania świadectwa redaktor Brygidy Grysiak ze spotkań z Papieżem Janem Pawłem II. Pani redaktor zwróciła naszą uwagę na autentyczność Ojca Świętego. Musimy żyć zgodnie z tym co mówimy. Nie możemy udawać. To jest trudne, ale nasz patron zapewniał nas, że w tym działaniu nie jesteśmy sami.

W trakcie I Mazowieckiego Zjazdu Szkół im. Jana Pawła II mieliśmy zaszczyt, oddać hołd naszemu Patronowi występując przed zaproszonymi uczestnikami spotkania i zgromadzonymi gośćmi. Pani Hanna Długołęcka z uczniami i absolwentami naszej szkoły zaprezentowała  wzruszający program słowno-muzyczny.Uczniowie reprezentujący szkołę w progtamie artystycznym: Anna Stawińska, Olga Kosewska, Marta Skibińska, Anna Wysocka,Aleksandra Sepczyńska, Natalia Wudarska, Natalia Godlewska, Alelsandra Wenda, Julia Zajkowska, Hubert  Lubecki.

W drodze powrotnej pani dyrektor Aldona Krzywicka podziękowała ks. proboszczowi za modlitwę w naszej intencji i serdeczne towarzyszenie uczniom i rodzicom. Wyraziła słowa uznania dla młodych artystów i pocztu sztandarowego, podkreślając godne reprezentowanie Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie przez uczniów.

O nas:

http://parafiaopatrznoscibozej.pl/aktualnosci/mlodzi-z-papieskich-szkol-w-swiatyni.html

 

Zapraszamy do fotorelacji