logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

229303
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
182
553
1314
15176
229303

Szukaj na stronie

 

 

 ZAPRASZAMY

 

zobacz nasze wiadomości6

Miło nam poinformować, że nasza szkoła we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Ciechanowie uczestniczy w kolejnej,  II turze projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” (współfinansowanego z środków UE w ramach EFS).
W ramach projektu w naszej placówce praktyki odbywa ośmioro studentów II roku kierunku pedagogika, specjalność: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna PWSZ w Ciechanowie: pani Aneta Topczyńska, pani Emilia Usiądek, pani Martyna Klimkiewicz- ich opiekunem na terenie szkoły jest pani Małgorzata Szpejna, pani Milena Rogozińska, pani Martyna Chodup, pan Damian Tobolski -opiekun zakładowy pani Bożena Klicka, pani Karolina Mydło, pani Martyna Zawłocka- opiekun zakładowy pani Wioletta Zaporowicz. Opiekunem uczelnianym wszystkich studentów jest pani Marzena Drzewiecka.

Celem praktyk zawodowych jest nabycie przez praktykanta nowych lub pogłębienie posiadanych już (nabytych podczas studiów) umiejętności, wiedzy i zachowań, które są pożądane, potrzebne lub nawet niezbędne podczas wykonywania zawodu.