Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Ciechanowie uczestniczy w kolejnej,  II turze projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” (współfinansowanego z środków UE w ramach EFS).
W ramach projektu w naszej placówce praktyki odbywa ośmioro studentów II roku kierunku pedagogika, specjalność: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna PWSZ w Ciechanowie: pani Aneta Topczyńska, pani Emilia Usiądek, pani Martyna Klimkiewicz- ich opiekunem na terenie szkoły jest pani Małgorzata Szpejna, pani Milena Rogozińska, pani Martyna Chodup, pan Damian Tobolski -opiekun zakładowy pani Bożena Klicka, pani Karolina Mydło, pani Martyna Zawłocka- opiekun zakładowy pani Wioletta Zaporowicz. Opiekunem uczelnianym wszystkich studentów jest pani Marzena Drzewiecka.

Celem praktyk zawodowych jest nabycie przez praktykanta nowych lub pogłębienie posiadanych już (nabytych podczas studiów) umiejętności, wiedzy i zachowań, które są pożądane, potrzebne lub nawet niezbędne podczas wykonywania zawodu.