logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

439935
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
18
844
2366
15157
439935

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

W miesiącu kwietniu nasza szkoła już kolejny raz włączyła się w obchody Światowego Dnia Autyzmu.

5 kwietnia 2018 r. społeczność szkolna pod hasłem: „Na niebiesko dla autyzmu” swoim ubiorem ( oczywiście w kolorze niebieskim) solidaryzowała się z osobami dotkniętymi autyzmem. Uczniowie klasy 3c zaprezentowali swoje umiejętności wokalne w piosenkach ,,Tolerancja” i ,,Jesteśmy tu, jesteśmy teraz”. W klasach integracyjnych Szkoły Podstawowej i Gimnazjum przeprowadzono cykle pogadanek, warsztatów i pokazów. Najmłodszym czytano książki i bajki, by uwrażliwić i pomóc zrozumieć czym jest to schorzenie. Napis świetlny „AUTYZM” zamieszczony na budynku szkoły wieczorem przypominał przechodniom, że my również „Świecimy na niebiesko”.

Towarzyszące tego dnia pozytywne emocje wśród nauczycieli i uczniów można dostrzec na zdjęciach z uroczystości. Wszechobecny niebieski kolor ubrań, balonów to symbol Dnia Autyzmu.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Jak zwykle nie zawiedliście nas.

Organizatorzy.

Zapraszamy do galerii zdjęć