Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W miesiącu kwietniu nasza szkoła już kolejny raz włączyła się w obchody Światowego Dnia Autyzmu.

5 kwietnia 2018 r. społeczność szkolna pod hasłem: „Na niebiesko dla autyzmu” swoim ubiorem ( oczywiście w kolorze niebieskim) solidaryzowała się z osobami dotkniętymi autyzmem. Uczniowie klasy 3c zaprezentowali swoje umiejętności wokalne w piosenkach ,,Tolerancja” i ,,Jesteśmy tu, jesteśmy teraz”. W klasach integracyjnych Szkoły Podstawowej i Gimnazjum przeprowadzono cykle pogadanek, warsztatów i pokazów. Najmłodszym czytano książki i bajki, by uwrażliwić i pomóc zrozumieć czym jest to schorzenie. Napis świetlny „AUTYZM” zamieszczony na budynku szkoły wieczorem przypominał przechodniom, że my również „Świecimy na niebiesko”.

Towarzyszące tego dnia pozytywne emocje wśród nauczycieli i uczniów można dostrzec na zdjęciach z uroczystości. Wszechobecny niebieski kolor ubrań, balonów to symbol Dnia Autyzmu.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Jak zwykle nie zawiedliście nas.

Organizatorzy.