Konkursy przedmiotowe organizowane przez MKO już za nami. W tym roku szkolnym zakończyły się sukcesem dwóch uczennic naszej szkoły. Marysia Smoleńska, uczennica klasy II c oraz Ewa Julia Kowalska, uczennica klasy III a, zdobyły tytuł finalistek konkursu polonistycznego. Do pełni szczęścia, czyli tytułu laureata, zabrakło dziewczynom niewiele, bo tylko trzech punktów. Obie uczennice przygotowywały się do konkursu pod opieką pani Joanny Holm.

To nie jedyny sukces Ewy w tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych. Została także finalistką konkursu chemicznego. Opiekunką Ewy była pani Iwona Gronczewska.

Biorąc pod uwagę fakt, że stopień trudności tegorocznych konkursów był wyjątkowo wysoki, tym bardziej mamy powody do dumy i radości – Marysia i Ewa to jedyne ciechanowskie gimnazjalistki, które z powodzeniem rywalizowały w konkursach polonistycznym i chemicznym z rówieśnikami z innych miast. Obu dziewczynom i ich opiekunkom – gratulujemy!