logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

439855
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
782
886
2286
15077
439855

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

Uczniowie klasy II b z rodzicami wzięli udział w wielkanocnych warsztatach. Pod kierunkiem mamy Michała Ostrowskiego - pani Elżbiety- wykonali palmy wielkanocne. Po skończonej pracy czekała na dzieci niespodzianka od zajączka wielkanocnego. Wspólnymi siłami udało im się rozwiązać kilka wielkanocnych zadań i odnaleźć niespodziankę-czekoladowe jajeczka. Dziękujemy pani Elżbiecie za przeprowadzone warsztaty, a pozostałym rodzicom za obecność, przyniesione materiały plastyczne i zaangażowanie.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

Znalezione obrazy dla zapytania galeria zdjęć gif