logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

439892
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
819
886
2323
15114
439892

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

W dniach 16 – 17 marca 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wielkanocnej Zbiórce Żywności w sklepie PoloMarket w Galerii Mrówka. Zbiórka została organizowana przez Fundację Bank Żywności w Ciechanowie.

27 wolontariuszy pełniło dwugodzinne dyżury wspólnie z pełnoletnimi wolontariuszami, wśród których byli między innymi pracownicy delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Na terenie szkoły akcję koordynowały opiekunki SK Wolontariatu: Elżbieta Stawińska, Kamila Radecka, Mariola Szcząchor.

W tym roku, w naszym mieście, udało się zebrać 5900 kilogramów produktów spożywczych.

Wszystkim wolontariuszom zaangażownym w zbiórkę oraz darczyńcom serdecznie dziękujemy.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

Znalezione obrazy dla zapytania galeria zdjęć gif