logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

439876
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
803
886
2307
15098
439876

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

  Uczniowie z naszej co roku biorą udział w Powiatowym Konkursie „Pisanki, Kraszanki, Palmy” organizowanym przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie. Ideą konkursu jest kultywowanie i ocalenie od zapomnienia polskich tradycji wielkanocnych oraz prezentacja możliwości twórczych dzieci i młodzieży. Niezmiernie nam miło, że po raz kolejny naszym uczniom pracującym pod kierunkiem pani Hanny Długołęckiej, spośród 261 ilości pisanek i 243 kart o tematyce wielkanocnej udało się zdobyć nagrody w tym konkursie.

Kategoria - karta wielkanocna (Nagrody równorzędne):

Alicja Waśniewska kl.5a

Magdalena Przytarska kl.5a

Katarzyna Janicka kl.3a gimnazjalna

Ewa Świątek kl.2 c gimnazjalna

Kategoria - pisanki:

Emilia Prusińska kl.5a

Ponadto w konkursie udział wzięli: Nicol Kwiatkowska kl.5a, i uczniowie z gimnazjum : Zuzanna Szafrańska kl. 2a , Zuzanna Dejnakowska kl.2a , Bartosz Walczewski kl. 2a , Zofia Bednarska kl. 2a , Maciej Garliński kl. 2c , Jakub Tański kl. 3a, Aleksandra i Alicja Krypiak kl. 3d, Ewa Żmijewska kl.3d

Wszystkie prace były bardzo piękne i godnie reprezentowały w konkursie nasza szkołe. Serdecznie gratulujemy naszym artystom  !!!