Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Uczniowie z naszej co roku biorą udział w Powiatowym Konkursie „Pisanki, Kraszanki, Palmy” organizowanym przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie. Ideą konkursu jest kultywowanie i ocalenie od zapomnienia polskich tradycji wielkanocnych oraz prezentacja możliwości twórczych dzieci i młodzieży. Niezmiernie nam miło, że po raz kolejny naszym uczniom pracującym pod kierunkiem pani Hanny Długołęckiej, spośród 261 ilości pisanek i 243 kart o tematyce wielkanocnej udało się zdobyć nagrody w tym konkursie.

Kategoria - karta wielkanocna (Nagrody równorzędne):

Alicja Waśniewska kl.5a

Magdalena Przytarska kl.5a

Katarzyna Janicka kl.3a gimnazjalna

Ewa Świątek kl.2 c gimnazjalna

Kategoria - pisanki:

Emilia Prusińska kl.5a

Ponadto w konkursie udział wzięli: Nicol Kwiatkowska kl.5a, i uczniowie z gimnazjum : Zuzanna Szafrańska kl. 2a , Zuzanna Dejnakowska kl.2a , Bartosz Walczewski kl. 2a , Zofia Bednarska kl. 2a , Maciej Garliński kl. 2c , Jakub Tański kl. 3a, Aleksandra i Alicja Krypiak kl. 3d, Ewa Żmijewska kl.3d

Wszystkie prace były bardzo piękne i godnie reprezentowały w konkursie nasza szkołe. Serdecznie gratulujemy naszym artystom  !!!