logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

229319
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
198
553
1330
15192
229319

Szukaj na stronie

 

 

 ZAPRASZAMY

 

zobacz nasze wiadomości6

W poniedziałek, 19 marca 2018 r., w sali widowiskowej PCKiSz odbył się I Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Pariotycznej "KU NIEPODLEGŁEJ". Konkurs ten zainaugurował obchody 100-lecia niepodległości Polski i został  przygotowany wspólnie ze Związkiem Piłsudczyków RP Towarzystwem Pamięci Józefa Piłsudskiego w Ciechanowie. 

W pierwszej części podczas przesłuchania uczestników - spośród 24 solistów, 2 duetów i 2 zespołów jury przyznało trzy główne miejsca i dwa wyróżnienia. Nasz zespół ,,La- Ti - Do'  zdobył wyróżnienie wykonując przepiękny utwór,,Jest taki kraj'' w opracowaniu dwugłosowym z akompaniamentem gitary i cajona. Nasi artyści zostali przygotowani pod kierunkiem pani Hanny Długołęckiej.
Jury podkreśliło bardzo wysoki poziom wykonań artystycznych i skierowało słowa uznania do opiekunów wykonawców biorących udział w konkursie. Tym bardziej serdecznie gratulujemy naszemu zespołowi

W Koncercie Galowym wystąpili laureaci oraz zaproszone gwiazdy: Magdalena Tunkiewicz oraz Wojciech Bardowski.

Na tę uroczystość przybyli także przedstawiciele parlamentu, władz powiatowych, miejskich i wojskowych.
.