logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

439888
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
815
886
2319
15110
439888

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

W poniedziałek, 19 marca 2018 r., w sali widowiskowej PCKiSz odbył się I Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Pariotycznej "KU NIEPODLEGŁEJ". Konkurs ten zainaugurował obchody 100-lecia niepodległości Polski i został  przygotowany wspólnie ze Związkiem Piłsudczyków RP Towarzystwem Pamięci Józefa Piłsudskiego w Ciechanowie. 

W pierwszej części podczas przesłuchania uczestników - spośród 24 solistów, 2 duetów i 2 zespołów jury przyznało trzy główne miejsca i dwa wyróżnienia. Nasz zespół ,,La- Ti - Do'  zdobył wyróżnienie wykonując przepiękny utwór,,Jest taki kraj'' w opracowaniu dwugłosowym z akompaniamentem gitary i cajona. Nasi artyści zostali przygotowani pod kierunkiem pani Hanny Długołęckiej.
Jury podkreśliło bardzo wysoki poziom wykonań artystycznych i skierowało słowa uznania do opiekunów wykonawców biorących udział w konkursie. Tym bardziej serdecznie gratulujemy naszemu zespołowi

W Koncercie Galowym wystąpili laureaci oraz zaproszone gwiazdy: Magdalena Tunkiewicz oraz Wojciech Bardowski.

Na tę uroczystość przybyli także przedstawiciele parlamentu, władz powiatowych, miejskich i wojskowych.
.