1979

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

W poniedziałek, 19 marca 2018 r., w sali widowiskowej PCKiSz odbył się I Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Pariotycznej "KU NIEPODLEGŁEJ". Konkurs ten zainaugurował obchody 100-lecia niepodległości Polski i został  przygotowany wspólnie ze Związkiem Piłsudczyków RP Towarzystwem Pamięci Józefa Piłsudskiego w Ciechanowie.

W pierwszej części podczas przesłuchania uczestników - spośród 24 solistów, 2 duetów i 2 zespołów jury przyznało trzy główne miejsca i dwa wyróżnienia. Nasz zespół ,,La- Ti - Do'  zdobył wyróżnienie wykonując przepiękny utwór,,Jest taki kraj'' w opracowaniu dwugłosowym z akompaniamentem gitary i cajona. Nasi artyści zostali przygotowani pod kierunkiem pani Hanny Długołęckiej.
Jury podkreśliło bardzo wysoki poziom wykonań artystycznych i skierowało słowa uznania do opiekunów wykonawców biorących udział w konkursie. Tym bardziej serdecznie gratulujemy naszemu zespołowi

W Koncercie Galowym wystąpili laureaci oraz zaproszone gwiazdy: Magdalena Tunkiewicz oraz Wojciech Bardowski.

Na tę uroczystość przybyli także przedstawiciele parlamentu, władz powiatowych, miejskich i wojskowych.
.