logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586678
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
571
794
3120
17889
586678

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

15 marca 2018 r. w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy odbył się etap okręgowy XXVI Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Jego uczestnikami byli uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsce podczas etapu rejonowego. Ciechanowski Oddział Rejonowy PCK, w kategorii szkoły podstawowe, reprezentowała Ewa Julia Kowalska, uczennica klasy III ai. Etap mazowiecki Olimpiady obejmował ocenę przez Komisję Oceniającą dokumentacji z przebiegu akcji prozdrowotnej oraz część pisemną - test składający się z 40 pytań. Ewa przeprowadziła akcję ,,Kap, kap, kap - jak kropelka zmieniaj świat".

Tak Ewa wyjaśnia cel akcji - "W tym roku obchodzimy stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę - ważna rocznica dla każdego Polaka. Każdy mieszkaniec naszego kraju chciałby jakoś pomóc ojczyźnie w tym szczególnym okresie. Akcja miała na celu zwrócenie uwagi na metody wspomagania realizacji wielkich celów przez każdego człowieka, w miarę jego własnych możliwości - kropla drąży skałę. Jeżeli kilka osób, kilka kropelek, zmieni coś w swoim życiu: zacznie zdrowiej się odżywiać, dbać o sprawność fizyczną i intelektualną, a także chronić środowisko, to w perspektywie czasu, obywatele Polski będą zdrowsi - powstanie deszcz złożony z małych kropel. Nieosiągalne cele i granice przestaną istnieć." Na początku przeprowadzono ankietę, której wyniki posłużyły do ułożenia planu całej akcji i jego realizacji. W ramach akcji zorganizowano m.in. debatę "Czy jestem kroplą, która drąży skałę?", degustację zdrowych przekąsek oraz spotkanie z człowiekiem z pasją - ornitologiem Samuelem Sosnowskim, nagrano wywiady z uczniami uprawiającymi różne dyscypliny sportu, sporządzono "Przepiśnik" i napisano scenariusz Szkolnego Biegu na Orientację "Las, który Nie-zapomniał". Impreza odbędzie sie 15 maja w Lesie Ościsłowskim, w ramach obchodu Święta Polskiej Niezapominajki. Ewa została zwycięzcą etapu okręgowego - uzyskując największą sumaryczną liczbę punktów z akcji prozdrowotnej i testu. Tym samym będzie reprezentowała Mazowiecki Oddział Okręgowy PCK w finale Olimpiady, który odbędzie się w dniach 24 - 27 maja br. Gratulujemy i życzymy sukcesu w finale Olimpiady! Mamy nadzieję, że Ewa dołączy do grona finalistek Olimpiady wcześniejszych edycji - Kingi Tyszkiewicz (Siwkowskiej), Olgi Głuśniewskiej i Olgi Zawadzkiej. Opiekunką Ewy jest pani Małgorzata Nowakowska - nauczycielka biologii, szkolna koordynatorka promocji zdrowia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu Ewy, szczególnie jej najbliższym - mamie i bratu oraz pani Katarzynie Palińskiej, Samuelowi Sosnowskiemu, opiekunce szkolnego koła PCK, pani Kamili Radeckiej, panu Adamowi Nałęczowi, koleżankom i kolegom z klasy - Mai Chylińskiej, Karinie Ziemińskiej i Kacprowi Kaweckiemu, członkom szkolnego koła LOP i koła biologicznego, uczniom klasy V b, V ai, II ai z wychowawczynią Małgorzatą Szpejną, II bi z wychowawczynią Danutą Romkowską, II bs i II c (gimnazjum), Damianowi Bilińskiemu i Dominikowi Zajkowskiemu z III d (gimnazjum) oraz Julii Wojciechowskiej z klasy III bi (gimnazjum).