Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W ramach spotkań z cyklu „Rodzice dzieciom”  klasę 2a odwiedziła mama Łucji, pani Edyta Kołodziej, która przeprowadziła warsztaty pt. "Emocje znam, wyrażam i rozpoznaję". Pani Edyta w pracy z dziećmi wykorzystała swój autorski zestaw LUMICO. Warsztaty wywołały wśród dzieci wiele pozytywnych emocji. Dzieci jak zawsze były  zaangażowane, otwarte i współpracujące ze sobą.