Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Ostatnie dni marca były w klasie 2a okresem przygotowań do obchodów zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Dzieci na lekcjach poznawały zwyczaje związane z tym świętem, charakterystyczne dla naszego kraju. Podczas warsztatów wielkanocnych zorganizowanych przez Muzeum Szlachty Mazowieckiej wykonały ozdoby na wielkanocny stół. Święta Wielkanocne to czas wielkiej radości. Właśnie w takiej  atmosferze  w ostatni dzień przed wiosenną przerwą świąteczną odbyło się klasowe śniadanie wielkanocne przygotowane przez rodziców. Było radośnie, smacznie, kolorowo, świątecznie.