logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

329157
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
452
616
1737
16254
329157

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości6

Ostatnie dni marca były w klasie 2a okresem przygotowań do obchodów zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Dzieci na lekcjach poznawały zwyczaje związane z tym świętem, charakterystyczne dla naszego kraju. Podczas warsztatów wielkanocnych zorganizowanych przez Muzeum Szlachty Mazowieckiej wykonały ozdoby na wielkanocny stół. Święta Wielkanocne to czas wielkiej radości. Właśnie w takiej  atmosferze  w ostatni dzień przed wiosenną przerwą świąteczną odbyło się klasowe śniadanie wielkanocne przygotowane przez rodziców. Było radośnie, smacznie, kolorowo, świątecznie.