logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662284
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1287
1886
4956
23557
662284

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

25 maja br. w Miejskim Zespole Szkół nr 2 w Ciechanowie odbył się międzyszkolny konkurs z języka angielskiego dla klas szóstych "Angielski Kluczem do Przyszłości". W konkursie obok drużyny z SP z Niedzborza, wzięli udział uczniowie z pięciu ciechanowskich szkół podstawowych: SP3, SP5, STO, SP6, SP7.

Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą z zakresu historii i kultury Wielkiej Brytanii oraz praktyczną znajomością języka angielskiego. Zwycięzcami konkursu została drużyna z STO, II miejsce ex aequo zajęły drużyny z SP3 i SP6 i III miejsce zajęli gospodarze, czyli drużyna z SP7. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy za rok.