logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

463382
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
343
427
4665
17492
463382

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Krasińskiego, 12 marca 2018 r. odbył się Konkurs Recytatorski Poezji Romantycznej dla uczniów z klas VI, VII szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Julia Drążkiewicz i Alicja Laskowska z klasy III D gimnazjum oraz Olga Kosewska i Anna Stawińska z klasy VI A. Poziom konkursu był wysoki, interpretacje romantycznych wierszy były najlepsze w wykonaniu naszych uczennic. Anna Stawińska i Alicja Laskowska zdobyły I miejsce, a Olga Kosewska II. Gratulujemy. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na Dniu Otwartym I LO w Ciechanowie.