Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.

Prosimy o wsparcie!!

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Krasińskiego, 12 marca 2018 r. odbył się Konkurs Recytatorski Poezji Romantycznej dla uczniów z klas VI, VII szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Julia Drążkiewicz i Alicja Laskowska z klasy III D gimnazjum oraz Olga Kosewska i Anna Stawińska z klasy VI A. Poziom konkursu był wysoki, interpretacje romantycznych wierszy były najlepsze w wykonaniu naszych uczennic. Anna Stawińska i Alicja Laskowska zdobyły I miejsce, a Olga Kosewska II. Gratulujemy. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na Dniu Otwartym I LO w Ciechanowie.