logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

229388
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
267
553
1399
15261
229388

Szukaj na stronie

 

 

 ZAPRASZAMY

 

zobacz nasze wiadomości6

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Krasińskiego, 12 marca 2018 r. odbył się Konkurs Recytatorski Poezji Romantycznej dla uczniów z klas VI, VII szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Julia Drążkiewicz i Alicja Laskowska z klasy III D gimnazjum oraz Olga Kosewska i Anna Stawińska z klasy VI A. Poziom konkursu był wysoki, interpretacje romantycznych wierszy były najlepsze w wykonaniu naszych uczennic. Anna Stawińska i Alicja Laskowska zdobyły I miejsce, a Olga Kosewska II. Gratulujemy. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na Dniu Otwartym I LO w Ciechanowie.