Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

-18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

W piątek 24.03.2018 r., w sali 01 o godzinie 14:10 odbędzie się nabór chętnych uczniów do udziału w międzynarodowej wymianie uczniowskiej w ramach projektu „From the Past to the Future” – Erasmus +
Wymiana będzie miała miejsce w Rumunii i Hiszpanii w przyszłym roku szkolnym. Wszystkich zainteresowanych wyjazdem uczniów i ich rodziców prosimy o:
- dokładne zapoznanie się z Regulaminem projektu Erasmus +
- zapoznanie się z załącznikiem 1 do Regulaminu projektu Erasmus + . Załącznik stanowi listę pytań w języku polskim i angielskim, które obowiązują uczniów podczas ich autoprezentacji przed komisją kwalifikacyjną.

- wypełnienie FORMULARZA APLIKACYJNEGO.
- wypełnienie OŚWIADCZENIA RODZICÓW/PRAWNYCH OPIEKUNÓW w sprawie zagranicznego wyjazdu dziecka.
- wypełnienie OŚWIADCZENIA RODZICÓW/PRAWNYCH OPIEKUNÓW w sprawie przyjęcia ucznia ze szkoły partnerskiej.
- dostarczenie kopii paszportu /wyrobienie paszportu dziecka. Ksero paszportu musi być dostarczone do koordynatora projektu.
W/w dokumenty dostępne są na stronie SP7.