logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620730
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
319
1492
1811
24745
620730

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W piątek 24.03.2018 r., w sali 01 o godzinie 14:10 odbędzie się nabór chętnych uczniów do udziału w międzynarodowej wymianie uczniowskiej w ramach projektu „From the Past to the Future” – Erasmus +
Wymiana będzie miała miejsce w Rumunii i Hiszpanii w przyszłym roku szkolnym. Wszystkich zainteresowanych wyjazdem uczniów i ich rodziców prosimy o:
- dokładne zapoznanie się z Regulaminem projektu Erasmus +
- zapoznanie się z załącznikiem 1 do Regulaminu projektu Erasmus + . Załącznik stanowi listę pytań w języku polskim i angielskim, które obowiązują uczniów podczas ich autoprezentacji przed komisją kwalifikacyjną.

- wypełnienie FORMULARZA APLIKACYJNEGO.
- wypełnienie OŚWIADCZENIA RODZICÓW/PRAWNYCH OPIEKUNÓW w sprawie zagranicznego wyjazdu dziecka.
- wypełnienie OŚWIADCZENIA RODZICÓW/PRAWNYCH OPIEKUNÓW w sprawie przyjęcia ucznia ze szkoły partnerskiej.
- dostarczenie kopii paszportu /wyrobienie paszportu dziecka. Ksero paszportu musi być dostarczone do koordynatora projektu.
W/w dokumenty dostępne są na stronie SP7.