logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620801
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
390
1492
1882
24816
620801

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Dnia 02.03.2018 r. uczniowie ciechanowskich szkół podstawowych 4, 5, 6 i 7 oraz uczniowie ze szkoły w Gołyminie spotkali się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie, aby oficjalnie rozpocząć drugą edycję programu Szkolny Klub Sportowy w województwie mazowieckim. Spotkaniu przewodniczył prezes Unii Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza pan Zbigniew Pacelt, pełniący funkcję operatora wojewódzkiego. Wśród zaproszonych gości pojawiła się również pani Magda Ustianowska- specjalista ds. Projektów Sportowych z Instytutu Sportu w Warszawie jako Operatora Krajowego, a także pan Donat Oleksów- koordynator projektu na Mazowszu.

Całą imprezę poprowadziła Barbara Chełmińska - nauczyciel wychowania fizycznego w SP 7 Ciechanów, przygotowując zestaw ciekawych gier i zabaw dla wszystkich uczestników spotkania. Część praktyczna rozpoczęła się od rozgrzewki prowadzonej przez panią Sylwię Borcz, również nauczyciela WF w SP 7.

Blisko 100 uczestników programu aktywnie uczestniczyło w grach i zabawach, podczas których nie liczył się wynik sportowy, a wyłącznie dobra zabawa i radość z aktywnego spędzania czasu. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta klas V-VI z grupy pani B. Chełmińskiej. Uczestnicy toczyli kłodę, sadzili ziemniaki, brali udział w zabawie wyścig kretów, przewróć postaw, zawiąż rozwiąż czy też zabawie podsumowującej- pisanie hasła Szkolny Klub Sportowy. Imprezie przyświecał również cel- najważniejszy jest uśmiech dziecka- a tego podczas imprezy nam nie brakowało. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe gadżety, zaś poszczególne szkoły biorące udział w inauguracji drobny sprzęt sportowy.

Gratulacje dla wszystkich uczestników spotkania. Ze sportowym pozdrowieniem Barbara Chełmińska.