OIP2

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

kartawielkanoc

Nabór

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

Dnia 02.03.2018 r. uczniowie ciechanowskich szkół podstawowych 4, 5, 6 i 7 oraz uczniowie ze szkoły w Gołyminie spotkali się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie, aby oficjalnie rozpocząć drugą edycję programu Szkolny Klub Sportowy w województwie mazowieckim. Spotkaniu przewodniczył prezes Unii Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza pan Zbigniew Pacelt, pełniący funkcję operatora wojewódzkiego. Wśród zaproszonych gości pojawiła się również pani Magda Ustianowska- specjalista ds. Projektów Sportowych z Instytutu Sportu w Warszawie jako Operatora Krajowego, a także pan Donat Oleksów- koordynator projektu na Mazowszu.

Całą imprezę poprowadziła Barbara Chełmińska - nauczyciel wychowania fizycznego w SP 7 Ciechanów, przygotowując zestaw ciekawych gier i zabaw dla wszystkich uczestników spotkania. Część praktyczna rozpoczęła się od rozgrzewki prowadzonej przez panią Sylwię Borcz, również nauczyciela WF w SP 7.

Blisko 100 uczestników programu aktywnie uczestniczyło w grach i zabawach, podczas których nie liczył się wynik sportowy, a wyłącznie dobra zabawa i radość z aktywnego spędzania czasu. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta klas V-VI z grupy pani B. Chełmińskiej. Uczestnicy toczyli kłodę, sadzili ziemniaki, brali udział w zabawie wyścig kretów, przewróć postaw, zawiąż rozwiąż czy też zabawie podsumowującej- pisanie hasła Szkolny Klub Sportowy. Imprezie przyświecał również cel- najważniejszy jest uśmiech dziecka- a tego podczas imprezy nam nie brakowało. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe gadżety, zaś poszczególne szkoły biorące udział w inauguracji drobny sprzęt sportowy.

Gratulacje dla wszystkich uczestników spotkania. Ze sportowym pozdrowieniem Barbara Chełmińska.