Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

-18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

Dnia 02.03.2018 r. uczniowie ciechanowskich szkół podstawowych 4, 5, 6 i 7 oraz uczniowie ze szkoły w Gołyminie spotkali się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie, aby oficjalnie rozpocząć drugą edycję programu Szkolny Klub Sportowy w województwie mazowieckim. Spotkaniu przewodniczył prezes Unii Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza pan Zbigniew Pacelt, pełniący funkcję operatora wojewódzkiego. Wśród zaproszonych gości pojawiła się również pani Magda Ustianowska- specjalista ds. Projektów Sportowych z Instytutu Sportu w Warszawie jako Operatora Krajowego, a także pan Donat Oleksów- koordynator projektu na Mazowszu.

Całą imprezę poprowadziła Barbara Chełmińska - nauczyciel wychowania fizycznego w SP 7 Ciechanów, przygotowując zestaw ciekawych gier i zabaw dla wszystkich uczestników spotkania. Część praktyczna rozpoczęła się od rozgrzewki prowadzonej przez panią Sylwię Borcz, również nauczyciela WF w SP 7.

Blisko 100 uczestników programu aktywnie uczestniczyło w grach i zabawach, podczas których nie liczył się wynik sportowy, a wyłącznie dobra zabawa i radość z aktywnego spędzania czasu. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta klas V-VI z grupy pani B. Chełmińskiej. Uczestnicy toczyli kłodę, sadzili ziemniaki, brali udział w zabawie wyścig kretów, przewróć postaw, zawiąż rozwiąż czy też zabawie podsumowującej- pisanie hasła Szkolny Klub Sportowy. Imprezie przyświecał również cel- najważniejszy jest uśmiech dziecka- a tego podczas imprezy nam nie brakowało. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe gadżety, zaś poszczególne szkoły biorące udział w inauguracji drobny sprzęt sportowy.

Gratulacje dla wszystkich uczestników spotkania. Ze sportowym pozdrowieniem Barbara Chełmińska.